Google Диктофон

Google Диктофон — мобільний додаток для запису звуку, який встановлюється на пристрої з операційною системою Android. З його допомогою можна записувати промову, щоб потім переслухати дані у потрібний час.
Зручно, що мова автоматично перетворюється на текст — у такий спосіб можна робити повноцінні текстові нотатки. Так, їх потрібно буде трохи відредагувати, але це все одно простіше та швидше, ніж писати текст із нуля.

Крім цього, у записі можна шукати потрібні слова, і програма знайде їх, а також вкаже на відповідне місце в аудіозаписі. Таким чином, можна швидко знаходити потрібні частини запису пам’яті, а не слухати її повністю.

Завантажити Google Диктофон можна безкоштовно на смартфон або планшет.

Переваги додатку Google Диктофон

Працює без інтернету

Усі функції диктофона доступні на вашому пристрої без підключення до Інтернету. Це зручно, тому що ви можете намовляти текст у дальній поїздці, наприклад, де немає зв’язку.

Перетворює мовлення на текст

Так як це порівняно новий додаток, то сервіс поки що вміє працювати тільки з англійською мовою. Трохи згодом розробники обіцяють додати більше мов. Якщо ж ви часто використовуєте англійську мову, то ця програма – незамінний помічник для запису мови і перетворення в текстові нотатки.

Як це працює?

Система розшифровує аудіозапис за допомогою машинного навчання. Штучний інтелект постійно навчається: він розпізнає дедалі більше слів і виразів, отже — грамотніше складає текст.

Встановити Google Диктофон можна не лише на топові пристрої, як Pixel 4, а й на смартфони з планшетами минулих років випуску.

Після оновлення програми, диктофон вміє розшифровувати записи завдовжки кілька годин. А коли ви читаєте запис, можете натиснути на потрібне слово, і запис почне програватися з цього місця. Зручно!

Візуалізація звуку

Ще одна цікава особливість – візуалізація звуку. Програма розпізнає, на якій частоті той чи інший звук, і відображає на екрані звукову хвилю відповідного кольору.

Це потрібно для того, щоб користувач міг візуально відрізняти звуки на записі і промотувати ділянки, на яких немає його голосу. Диктофон сам визначає різні види звуків — нічого вручну робити не потрібно.
Завантажити Google Диктофон можна безкоштовно з офіційного джерела. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їх логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange