Gods and Glory: War for the Throne

Gods and Glory: War for the Throne – мобільна MMO RPG, яка створена на основі сюжету відомої гри «Герої 3». Понад 3 мільйони гравців з усього світу вже беруть участь у битві за трон: створюють міста, які потім розростаються у великі імперії.
Приєднуйтесь до них, беручи участь у PvP-битвах з реальними користувачами або PvE-режимах з босами.

Для цього потрібно скачати Gods and Glory: War for the Throne на мобільний пристрій з операційною системою iOS або Android.

Переваги гри

Можливість збудувати імперію

Доведіть усім, що ви гідні стати правителем імперії. Відкривайте нові землі, видобувайте ресурси, об’єднуйтесь у союзи з іншими гравцями, щоб відбивати напади та завойовувати нові території. Королівству потрібен герой, і це ваш шанс прославитися та залишити слід в історії!

Будівництво та розвиток міст

Грати ви почнете господарем у невеликому містечку, яке потрібно розвивати та відбудовувати. Для цього потрібно побудувати фортечну стіну, готувати пастки для ворогів, а паралельно розвивати місто.

Будьте готові до того, що будь-якої хвилини вороги будуть біля ваших воріт, і з ними доведеться боротися, захищаючи плоди ваших старань. Будуйте своє місто онлайн, знаходите союзників і разом відбивайте атаки.

Захоплення земель, розширення колонії та економіка

Вступайте в битви з іншими гравцями та босами, щоб отримати в нагороду нові землі та ресурси. Тут ви зможете знайти корисні скарби та нагороди – вони будуть корисні для розвитку вашої армії та міста.

Окрім завоювання, подбайте про економіку. Якщо ви хочете прокачати себе у стратегії, тоді потрібно встановити Gods and Glory: War for the Throne. У грі можна розвивати свої економічні навички: тут постійно треба щось продавати, будувати та створювати, щоб імперія стабільно зростала.

Клани з іншими гравцями

Разом грати завжди простіше, тому обов’язково створюйте клани та вступайте в спілки з іншими гравцями. Крім того, що вам простіше захищатиме свою імперію від ворожих набігів, ви можете брати участь у кланових війнах. Перемагаючи в них, можна виграти цінні артефакти, корисні для прокачування вашого облікового запису.Атмосфера класичних “Героїв 3”

Багато геймерів пам’ятають цю гру на комп’ютерах, але тепер вона доступна і на смартфони з планшетами. Щоб завантажити Gods and Glory: War for the Throne безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange