Empire: Four Kingdoms

Empire: Four Kingdoms – мобільна військова стратегія у жанрі ММО. Битва розгортається між чотирма королівствами, а ваше завдання — створити середньовічну фортецю і утримати її від набігу інших королів.
Тут потрібно будувати різні будівлі, набирати та тренувати солдатів, а потім захищатись від набігів варварів з інших королівств.

Завантажити Empire: Four Kingdoms можна безкоштовно на мобільні пристрої під керуванням iOS чи Android.

Особливості гри Empire: Four Kingdoms

Будуйте імперію

Використовуйте доступні середньовічні ресурси, щоб збудувати різні типи будівель. Чим більше їх буде, тим потужнішим буде ваше королівство. А рано чи пізно ви дійдете до стадії, коли ці споруди перетворяться на справжню імперію.

Кордони можна розширювати: видобувайте більше ресурсів, щоб збудувати додаткові будівлі. Наймайте робітників, удосконалюйте навички солдатів і продовжуйте розвивати своє королівство.

Захищайтесь та нападайте

Крім захисту власних володінь, ви можете об’єднуватися з іншими гравцями або самостійно атакувати чужі землі. У разі успіху, ви отримуєте активи у свою скарбницю: вдома, робітників та солдатів.

Щоб почати грати у стратегію прямо зараз, потрібно завантажити Empire: Four Kingdoms за посиланням нижче.

Розраховані на багато користувачів битви

Щоб досягти успіху в грі, потрібно вступати в альянси і змагатися з іншими гравцями. Єдиний варіант показати хто крутіший — виграти бій. Будуйте будівлі, збирайте юнітів, об’єднуйтесь із союзниками, і разом підкорюйте інші королівства.

Вирішуйте конфлікти так, як захочеться

Коли справа доходить до прямого протистояння, ви можете вирішити конфлікт двома шляхами: військовим чи дипломатичним. Вибирайте відповідний варіант залежно від ситуації – все у ваших руках.

Фентезійний середньовічний світ

Звичайні люди перебувають під гнітом тиранів, а повітря літають дракони. Вам доведеться зіткнутися з несправедливістю, але пам’ятайте: виживає найсильніший.

Пам’ятайте, що для розвитку імперія недостатньо лише атакувати ворогів. Потрібно добувати ресурси, будувати будинки, навчати різні типи воїнів. Перетворіть замок на фортецю, щоб бути готовим до штурму.
Щоб встановити Empire: Four Kingdoms безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія гри, яка часто оновлюється розробниками.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange