War and Magic

War and Magic – це покрокова ММО РПГ у реальному часі для мобільних пристроїв. По суті це мобільна стратегія, в якій також є елемент РПГ.
Гру можна умовно розділити на дві частини:

  1. Будівництво та покращення замку.
  2. Покрокові битви.

Як правильно будувати будинки?

Ви будуєте за класичною сіткою. Це означає, що будинки не можна розставити так, як захочеться — все має своє місце. Але з іншого боку, завдяки цьому навіть на ранніх стадіях гри місто виглядає красиво і охайно.

Постійно потрібно прокачувати будинки, щоб покращувати характеристики юнітів та користуватися їхніми можливостями.

Завантажити War and Magic безкоштовно можна за посиланням під статтею.

Кожна будівля має свою функцію:

  • У лазареті можна вилікувати військо, яке втратило здоров’я під час битви.
  • У казармі ви наймаєте нових воїнів та покращуєте їх навички.

На початку гри доступна лише невелика частина для забудови. Нові області відкриються лише після того, як ви отримаєте новий рівень.

Ігровий процес

На початку гри може здатися, що інтерфейс дуже складний і заплутаний. Але розробники подбали про зручність. Вас буквально за руку проведуть по всіх кнопках та розкажуть, як ними користуватися.

Місто у грі виглядає красиво: багато елементів анімовані, і на них просто приємно дивитися. Встановити War and Magic можна тільки заради гарної картинки міста, яке засмутилося по карті.

Загальна карта

На ній ви проводитимете мало часу, але вона теж корисна для гри. Наприклад, крім вашого міста, тут видно загони ворогів та інші міста.

Бойова система

Мабуть, це найцікавіша частина. Участь у бою можна брати в автоматичному режимі. Результат бою буде розрахований на підставі того, у кого сильніша армія за набором характеристик.

Натиснувши кнопку «Воювати», ви збираєте загін і прямуєте в бій. Перед вами буде поле, дуже схоже на шахівницю. Любителі покрокових битв відразу впізнають його.

У нижньому лівому куті ви можете переглянути черговість ходів. Робити це потрібно, щоб правильно розрахувати сили та створити правильну стратегію нападу та захисту.

Брати участь у битві можна як самостійно, і так у режимі автоматичного бою. Працюватиме він доти, доки ви не скасуєте цю дію. У правому кутку є кнопка зі спеціальними навичками. Але використовувати її потрібно в розумних межах – у переломний момент бою вона може врятувати вас.
Щоб завантажити War and Magic безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Тут ви можете завантажити гру з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange