World of Warships Blitz

World of Warships Blitz – мобільна гра в жанрі ММОРПГ, в якій можна вести захоплюючі морські битви. Ви купуєте техніку та прокачуєте її, щоб дійти до найвищого рівня.
Епічні бої між крейсерами, есмінцями та лінкорами: вибирайте свій тип техніки, і вирушайте в онлайн-битви!

Вся техніка у грі – часів Другої Світової війни. Тут можна зустріти легендарні кораблі, котрі брали участь у реальних водних баталіях.

Завантажити World of Warships Blitz можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

Переваги гри World of Warships Blitz

Спрощена версія World of Warships

Спочатку компанія випустила на ринок World of Tanks Blitz, яка стала спрощеною версією великих танків для смартфонів і планшетів. Слідом за нею розробники вирішили випустити і мобільну версію морських боїв.

Сказати, що експеримент удався – нічого не сказати. Військово-морський екшен дозволяє брати участь у динамічніших боях, ніж в основній версії гри для ПК. Так як це бліц, то менша кількість противників у кожному бою. За рахунок цієї битви динамічніші, і не втомлюють тривалістю.

Встановити World of Warships Blitz можна на смартфон або планшет. Але щоб було зручніше грати, по можливості використовуйте планшет: на ньому буде більше інформації, і вам буде легше керувати своїм кораблем.

Як і у грі з танками, кожен бій відбувається у форматі «7 на 7». Таке рішення дозволяє не затягувати бій і отримати більше задоволення від процесу.

Особливості мобільної версії

Ось кілька основних фактів, які можуть переконати вас спробувати цю гру прямо зараз:

  • Декілька типів техніки: есмінці, лінкори, крейсери, військові кораблі.
  • Можливість вибрати техніку більш ніж із 90 одиниць флоту різних країн: Японії, СРСР, США та Німеччини. Можна спробувати, чим відрізняються між собою кораблі того самого класу, але від різних країн.
  • Бої у водах Тихого, Атлантичного та Арктичного океанів. Карти змінюються від бою до бою, до того це всі локації барвисті та реалістичні.
  • Грати можна лише за себе чи в команді із друзями. Вибирайте режим, що сподобався, і в бій!

Щоб завантажити World of Warships Blitz, перейдіть за посиланням нижче в Play Market або App Store. Там доступна актуальна версія гри, яка після інсталяції оновлюється автоматично.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange