Ash of Gods

Ash of Gods – це інтерактивна гра-новела в жанрі фентезі. По суті, вона поєднує кілька жарів: рольовий екшн, стимпанк і покрокова MMORPG.
Центр проекту – візуальна новела. Тут є численні персонажі, постійні діалоги та необхідність приймати рішення. Також додані елементи виживання та битви, в яких потрібно брати участь – цього вимагає сюжетна лінія.

Сюжет

Ви гратимете одночасно за трьох персонажів. У кожного їх своя історія, але рано чи пізно вони перетинаються. Переміщаючись глобальною картою, ви стикатиметеся з несподіваними подіями.

У процесі можна зупинятися у різних містах та селищах, покращувати команду та заробляти ресурси для життя.

Ваші персонажі – це не пов’язані між собою герої, але їхні шляхи перетинаються до середини гри. Встановити Ash of Gods і грати в неї можна години безперервно: ви не можете передбачити, що відбудеться далі, і це підстьобує інтерес.

За сюжетом, на світ Термінус обрушився апокаліпсис, який називають «Жнива». Вона приходить уже не вперше, але саме цього року вона стане останньою, знищивши все живе. Боротися з цим належить трьом головним героям.

Герої

  1. Королівський гвардієць у відставці – Тоні. Він тікає від Жнив, намагаючись захистити свою дочку.
  2. Найманець та професійний вбивця – Ло Фенг.
  3. Переписувач та історик з тисячолітньою історією — Роулі Хоппер.

Їхні долі переплітаються в грі, і між ними ви перемикатиметеся. Кожен з них має своїх помічників, які б’ються за ресурси з іншими героями.

Через велику кількість термінів у сюжетній лінії, іноді складно вловити сенс. Розробники не зробили енциклопедію, яка надасть відповіді на запитання. Тому коли відбувається діалог, іноді складно розуміти, про що йдеться.

Чому варто грати в Ash of Gods: ключові фішки

Умовно, гру можна поділити на три етапи:

  1. Бійки.
  2. Подорожі по глобальній карті.
  3. Мирне спілкування друг з одним.

Подорожуючи картою, ви дізнаєтеся про останні новини, допомагаєте іншим людям та заробляєте ресурси. У цьому режимі на вас чекають «випадкові» зустрічі, які можуть докорінно змінити сюжет і вашу мету.

Така розстановка не дає нудьгувати, і додає динаміку в довгі, часом нудні діалоги персонажів. Саме у діалогах ви самі розвиваєте сюжет. Вибравши ту чи іншу відповідь, перед вами відкривається нова дорога.

У режимі битв ви битиметеся з іншими командами. Бійці ходять по клітинах, і, використовуючи різні вміння, борються із супротивником. Бойова система реалізована цікаво: можна бити за ключовими параметрами – здоров’ю та енергії. Коли ви зведете їх нанівець, можна добивати противника.

Завантажити Ash of Gods можна на різні платформи: Windows, Linux, MacOS. Розробники також планують додати iOS, Android та ігрові консолі PS4, Xbox One та Nintendo Switch.
І це класно, тому що такий формат гри чудово підходить для мобільних пристроїв. Чекаємо офіційного релізу для мобайлу та консолей!

Ash of Gods

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange