Guns of Glory

Guns of Glory – це мобільна стратегія для Андроїд-пристроїв. Вам потрібно будувати будівлі, покращувати їх, збирати армію та нападати на інших феодалів. Ви воюєте з армією зрадника короля, який захопив владу в країні.

Захоплюватимуть території піхотинці та кавалерія, а роль військово-повітряних сил виконують юніти на дирижаблях.

Що потрібно зробити, щоб перемогти?

Хочете виграти – збирайте армію. Щоб набрати солдатів, потрібно побудувати казарми. У процесі їх необхідно вдосконалювати. І лише після цього рекомендуємо починати навчати піхоту та кавалерію. Чим досвідченіша армія, тим швидше вона зможе виграти бій із зрадниками корони.

Завантажити Guns of Glory: епічна армія королівства можна за посиланням після статті з безкоштовного джерела Play Market або App Store.

Як правильно будувати базу?

Будуйте, покращуйте будівель, а також робіть і видобувайте корисні предмети.

  • Модернізуйте стайню. Збудуйте нове приміщення, щоб отримати доступ до сильної армії.
  • Дуже важлива будівля – бівуак. У ньому розміщуються війська. Коли ви покращуєте будинок, збільшується кількість солдатів у казармі та швидкість їх навчання.
  • Ферма – на ній виробляється їжа для людей. Щоб військо було сильнішим, люди не повинні бути голодними. Тому приділяйте час розвитку цієї споруди.
  • Лісопилка приносить вам матеріал для будівництва – деревину. Щоб прискорити процес зведення нових будівель, робіть більше матеріалу.

Встановити Guns of Glory: епічна армія королівства можна для того, щоб розслабитися після робочого дня або в перерві. Для гри потрібний доступ до Інтернету.

Хочете швидше розвинути маєток? Дотримуйтесь підказок та рекомендацій. Після того, як ви виконали місії, вам надають корисні нагороди. Їх треба пускати на покращення міста.

Захоплюйте території

Ваша головна зброя у боротьбі із загарбниками – дирижабль. Але щоб піднятися в повітря і напасти на супротивника, корабель спочатку потрібно полагодити.

Але не поспішайте вирушати у бій. Спочатку рекомендуємо отримати корисні навички:

  • Екстрене повернення
  • Велике військо
  • Миттєве одужання
  • Стійкість бестії та інші

Гра вимагає від вас постійної участі. Деякі процеси проходять автоматично, але вам потрібно ставити їх напрямок, як мінімум.

Завантажити Guns of Glory: епічна армія королівства можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити гру з офіційного джерела.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange