Garena Free Fire

Garena Free Fire – це мобільний шутер у стилі PUGB. Гра на виживання, де після матчу 10 хвилин на безлюдному острові, вам потрібно залишитися єдиним, хто вижив.
Перш за все потрібно правильно вибрати місце висадки з літака — стратегічно, це найважливіша частина гри. Під час падіння з парашутом потрібно керувати моделлю персонажа, щоб правильно приземлитися і нічого не пошкодити.

Відразу після приземлення підберіть зброю та екіпірування. Якщо цього не зробити, раунд буде програний. Давайте розповімо ще кілька важливих деталей про гру?

А поки читатимете, можна скачати Garena Free Fire безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під статтею.

Встановити Garena Free Fire можна на смартфон або планшет з ОС Android та iOS.

Який ігровий режим вибрати?

  • Гра на рейтинг – потрапляйте якнайчастіше в ТОП-10 гравців матчу, щоб ваш обліковий запис піднімався нагору в загальній таблиці гравців. У цьому режимі картка вибирається випадково.
  • Класичний режим — Ви можете вибрати одну з двох карток самостійно. Цей режим підходить для освоєння гри та тестування ігрових гіпотез.
  • Смертельна гонка – режим, в якому ви будете боротися на автомобілі. Тут важливо правильно вибрати екіпірування та зброю, інакше вас підстрелять в одну мить.
  • «Час пік» — менше гравців, краще зброя та екіпірування. Все, що вам потрібно – вижити.

Ігровий процес

Перед тим, як вибрати режим, потрібно визначитися, як саме ви гратимете: один або з командою. Визначились? Давайте.

У грі є десять персонажів. У кожного з них особлива навичка, тому ретельно підходьте до вибору героя.

Щоб виживати було простіше, перед матчем можна вибрати тип запасів: на виживання чи бойові. Не бійтеся їх витрачати – вони допомагають вижити, а це ваша головна мета.

Після приземлення потрібно відразу знайти зброю, покращення для спорядження та броню. До того, як з’явиться перша безпечна зона, у вас є лише дві хвилини.

На карті є жовті крапки – це дрони. Не потрапляйте в їхній радіус дії, оскільки вони розкриють ваше становище ворогам.

Гра добре оптимізована та працює навіть на бюджетних смартфонах. І це при тому, що тут дуже реалістична графіка.

Єдиний момент, краще запускати її на пристроях із діагоналлю від п’яти дюймів і більше. Справа в тому, що на екрані знаходиться багато кнопок керування – на маленькому екрані по них важко потрапити.
Щоб завантажити Garena Free Fire з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange