My Free Farm 2

My Free Farm 2 – це безкоштовна онлайн-гра. Грати в неї можна прямо у браузері. Це зручно, тому що вам не потрібно завантажувати ігровий клієнт на комп’ютер.
Хочете відкрити свою ферму? Спочатку спробуйте як це в ігровому житті, а не в реальному! Тут ви отримаєте навички, які потрібні справжнім фермерам: розводити тварин та стежити за ними, вирощувати врожай та продавати його.

Грати в My Free Farm 2 можна як на комп’ютері, так і мобільному пристрої. Гра синхронізується між пристроями, тому ви можете грати в будь-якому зручному для вас місці.

Ландшафтний дизайнер чи фермер?

Вибирайте, що вам більше до вподоби. Тут ви можете створювати свою ферму та прикрашати її скульптурами чи іншим декором. Створіть двір своєї мрії: почніть із будівництва будівель, а закінчіть їх зовнішнім виглядом.

Можливості

  • Розведення тварин. Звірів потрібно поміщати у спеціальні загони, де вони ростуть та розвиваються. Їх треба доглядати: купувати їм йому, вчасно годувати і прибирати. Наприклад, можна купити корів, виростити їх і скоро почнуть давати молоко. Його можна продати на ринку та заробити ігрову валюту.
  • Вирощування врожаю зернових культур, фруктів та овочів. Вирощуйте на грядках пшеницю, помідори, картопля тощо. потім ви збираєте весь урожай та продаєте його на ринку.
  • Заробіток на переробці ресурсів. Ви можете будувати пекарні, молочні цехи та інші будівлі, де створюються кінцеві продукти харчування. Як сировина використовується молоко з ваших корів та ваш урожай.

Тому врожай, який ви збираєте, варто ділити на дві частини: на переробку та продаж. Готові продукти приносять більше грошей, ніж звичайна сировина. Наприклад, можна зібрати полуницю, а потім зробити з неї йогурт.

Коли ви навчитеся отримувати постійний прибуток зі своєї ферми, грати стане ще цікавіше. Ви зможете купувати прикраси для ферми та розширювати її площу.

Тільки починаючи грати, приділіть час розширення складу. Від того, наскільки багато в ньому буде розміщуватися, залежить ваш прибуток. Коли ви збираєте врожай, можуть випадати спеціальні дошки. Їх можна продати, але краще обміняти на покращення складу – це рішення у майбутньому принесе більше грошей.
Тут просте керування, тому ви зможете швидко розібратися в інтерфейсі. Є один момент: що більше ваша ферма, то частіше потрібно буде кликати по іконках. Будьте готові до цього! Щоб почати грати безкоштовно у My Free Farm 2, перейдіть за посиланням нижче.

My Free Farm 2

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange