Hustle Castle: Замок мрії

Hustle Castle – це економічна стратегія для смартфонів та планшетів. Встановлюється на операційні системи iOS та Андроїд.
У грі ви будете керуючим замком. На початку у вас є лише кілька відкритих кімнат, але згодом вони додаються. Керувати потрібно не лише процесом будівництва, а й людьми, які відповідальні за це.

Можна поміняти їх місцями: з однієї кімнати до іншої, наприклад. Також ви можете покращувати характеристики кожного персонажа та одягати його так, як заманеться.

Скачати Hustle Castle: Замок мрії можна безкоштовно. Грати теж можна без донату, але за дрібні плюшки можна доплатити.

Що потрібно робити у грі Hustle Castle?

Вся гра – це довга кампанія з великою кількістю битв. На вас постійно нападають вороги, і потрібно відбивати їхні атаки. Але ви можете бути і агресором – нападайте першим на тих гравців, які лише з’являються на карті.

Початок

Не витрачайте всі кристали. Прискорювати прокачування за цю валюту — недозволена розкіш, бо вони стануть вам у нагоді пізніше.

Рекомендуємо вкладати кристали у працівників. Наприклад, за 750 штук ви можете придбати додаткового будівельника в замок.

Предмети

Уважно читайте, навіщо дається той чи інший предмет. Наприклад, якщо вам дали одяг для кухаря, використовуйте його для кухаря, а не для будівельника.

Чи потрібно створити зброю певного типу? Збирайте його зі шматочків. Це вигідніше, тому що ці уламки ви отримуєте з поганої зброї.

Бойова система

Завантажити Hustle Castle: Замок мрії потрібно лише заради класних боїв. Вони справді цікаві: перед боєм ви можете прочитати опис супротивника, щоб створити свою стратегію захисту та нападу.

Наприклад: у противника може бути невразливість до фізичної шкоди. Марно буде виставити проти нього силовика — він не зможе нічого зробити.

Будівництво

Будуєте нову кімнату? Щоб прискорити процес, відправте туди всіх вільних людей. Вони прискорять процес, і ви швидше отримаєте прибуток від нових кімнат.

Нові кімнати потрібно починати зводити перед тим, як надовго виходите з мережі. Наприклад – перед сном. Це зручно, тому що процес іде без вашої участі.

Щоб було зручніше формувати на карті, не поспішайте розгойдувати Казарми. Вам буде простіше воювати, тому що противники траплятимуться на рівні чи навіть нижче.
Встановити Hustle Castle: Замок мрії безкоштовно можна за посиланням нижче з Play Market або App Store. Це офіційне джерело гри з актуальною версією додатку.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange