Game of Thrones: Winter is coming

Браузерна гра Game of Thrones – це нова браузерна ММО-стратегія, створена за мотивами серіалу. Її розробники – YOOZOO Games та компанія Warner Bros.
Ви створите своє королівство і боротиметеся з іншими гравцями за землі Вестероса.

Сюжет

Він схожий на кінець першої частини книги, коли страчують Еддарда Старка. Ви лорд, якому дістався замок у володіння. Потрібно створити потужне королівство, яке зможе кинути виклик залізному трону.

Щоб виконати цю мету, потрібно об’єднуватись з іншими королівствами, а також наймати легендарних персонажів: Джона Сноу та Дейнеріс Таргарієн.

Геймплей

Ви можете будувати будівлі, купувати екіпірування армії, а головне взаємодіяти з легендарними персонажами.

Ви можете вибрати одну з тактик:

  • Побудувати свій будинок та фортецю, де проживатиме ваш герой. Також у цьому місці ви створюєте та навчаєте свою армію.
  • Якщо ви не хочете зв’язуватися з рештою будинків, то вам потрібно буде знаходити інших гравців і створювати з ними альянси.

Тренування армії, поліпшення солдатів і будівель потребують ресурсів та часу. Прискорити процес можна за внутрішню валюту золото.

Плани розробників на розвиток гри

Вони хочуть проводити щоденні та щотижневі події, щоб залучити на сервери ще більше гравців. Але навіть зараз від охочих пробувати гру з легендарним сюжетом дуже багато.

Грати в Game of Thrones: Winter is coming можна безкоштовно. Це ще одна причина, через яку гра викликала такий ажіотаж.

Порт на мобільні пристрої

Якщо гравців буде більше, то розробники обіцяли подумати над створенням мобільної версії гри.

Особливості Game of Thrones: Winter is coming

Це класична браузерна стратегія зі звичним гемйплеєм. Але є приємні особливості, які дозволяють насолоджуватися грою. Одна з них – особливий режим, у якому можна пройти основні моменти із сюжету серіалу. Ви пройдете їх як учасник, а  не глядач.

У процесі слід розвивати маєток, і навіть вести постійні війни із сусідами. Будьте обережні з ними: кожен шукає свій зиск, тому готовий на зраду заради землі та золота.

За допомогою шлюбів ви зможете створювати союзи між сім’ями — така ймовірність, що у вас буде хороший союзник.

Щоб почати грати в Game of Thrones: Winter is coming, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Графіка

До розробки гри залучалися художники, які змогли гарно намалювати всіх персонажів та пейзажі. Картинка створює атмосферу серіальної “Ігри Престолів”. Розробники створили чуйну 3D графіку. Це означає, що вона добре передає атмосферу серіалу за допомогою яскравої картинки.

Знайомі за серіалом персонажі: Джон Сноу, Дейнеріс Таргарієн та інші.

Повноцінна бойова система: можна створювати спеціальні атаки, комбінуючи навички.

Ви можете грати з людьми з усього світу – у проекті працюють глобальні сервери.

Є повноекранний режим – він максимально занурює в картинку, і ви забуваєте, що граєте у браузерну гру.

Ваше завдання – стати одним із правителів Вестероса. Покличте друзів на допомогу, створіть альянс і разом підкоріть королівство.

Яку державу можна створити?

У вас є можливість створити:

  • Торговий альянс і заробляти на продажі зброї, їжі або матеріалів іншим королівствам.
  • Войовничою державою: захоплюйте чужі землі та створіть свою імперію. Тільки в кровопролитній війні вам знадобиться допомога союзників – обов’язково заводьте друзів!

Грати в Game of Thrones: Winter is coming можна безкоштовно прямо у браузері. Для цього перейдіть за посиланням нижче – ви потрапите на офіційний сайт, де можна зареєструвати обліковий запис і почати грати.

Game of Thrones

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange