Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos – це гра для мобільних пристроїв у жанрі MMORPG-екшн. Ви можете грати за одного з трьох класів героїв: маг, воїн чи упир. Кожна група має унікальні навички. Тому вибирайте того персонажа, що вам більше подобається.
Кожен можна прокачати за допомогою предметів. Дістати їх можна за виконання завдань та проходження квестів. Воюєте ви в реальному часі з іншими гравцями з усієї планети. Збираючи предмети, ви покращуєте своїх героїв та відкриваєте нові можливості геймплею.

Завантажити Goddess: Primal Chaos можна на пристрої з операційною системою Android та iOS.

Технічні особливості

  • Керувати героєм можна одним торканням пальця
  • Динамічні та барвисті бої – тут зручний гемплей, який дозволяє насолоджуватися кожним боєм.
  • Можна найняти додаткових героїв, які боротимуться за вас
  • Щоб постійно покращувати персонажів, використовуйте науку та альянси з іншими гравцями. Ви можете обмінюватися з ними предметами, вибираючи ті, які вам потрібні
  • Декілька ігрових режимів: командні у форматі два на два або три на три, а також поодинокі PvP сутички

Goddess: Primal Chaos потрібно для того, щоб насолодитися грою в стилі «кіно». Створюється таке відчуття за рахунок яскравої графіки, що вирізняється серед конкурентів.

Ігровий процес

На вас чекають сотні місій, які відбуватимуться на барвистих локаціях. Всі завдання захоплюючі та продумані до дрібниць. Квести, наприклад, дуже динамічні та продумані до дрібниць.

Постійно потрібно видобувати для свого персонажа предмети, щоби покращувати його характеристики. Якщо ви не можете одержати предмет за допомогою квесту, обмінюйтеся ними з друзями. Знаходьте на глобальній карті гравців та укладайте з ними альянси.

Альянси як і клани можуть воювати один з одним. Також ви можете боротися з гравцями віч-на-віч, в режимі PvP. За перемогу дають цінні нагороди, які значно пришвидшують прокачування вашого персонажа.

У грі є система звань. Вони присвоюються за досягнення чи проходження певної кількості завдань. Звання відкривають доступ до нового обмундирування та предметів.
Встановити Goddess: Primal Chaos – RU Free 3D Action MMORPG можна безкоштовно з Play Market або App Store. Але за деякі можливості та предмети можна заплатити реальні гроші, щоб прискорити прокачування.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange