Folding Blocks

Folding Blocks – це яскрава та барвиста гра для пристроїв на базі операційної системи Андроїд. З нею ви можете провести час з користю та розслабитись від поточних справ.
Щоб пройти кімнату, потрібно виконувати завдання різного рівня складності. Ви заповнюватимете локацію плитками різних кольорів. Потрібно розгортати їх правильно, щоб заповнити весь порожній простір.

У грі досить простий дизайн, гарний музичний супровід та непогана анімація. Чекає на вас п’ятдесят рівнів, які можна пройти приблизно за таку ж кількість поїздок у метро.

Завантажити Folding Blocks можна за посиланням під цим текстом. Це офіційне джерело, тому ви завантажите гру на пристрій безкоштовно.

Особливості Folding Blocks

Як ми вже написали вище, сенс гри полягає в тому, щоб заповнити поле кольоровими плитками. Але складність у тому, що керувати можна лише тими елементами, які вже є на полі. Суть у тому, що нові плитки не з’являються. Старі елементи не можна зрушити з місця, а ті, що є, можуть збільшуватися в геометричній прогресії.

Щоб заповнити порожню частину карти, можна пересунути плитку на сусіднє місце. Забарвлена ​​осередок залишається такою ж за кольором, але до неї вже приєднується сусідня. Якщо відразу перевернути дві плитки, то на виході вже виходить чотири квадрати такого ж кольору.

Завантажити Folding Blocks можна для того, щоб убити час. Цей тайм-кілер не просто допомагає скоротати дорогу, а й розвиває логічне мислення.

Розвиток логіки та креативності

Перші складнощі з’являються після того, як з’являється кілька кольорів. А за кілька ходів доводиться уважно дивитися, і кілька разів подумати перед тим, як зробити хід.

Вам потрібно думати, в який бік розгорнути плитку, щоб заповнити поле. Але є складність. Наприклад, якщо потрібно закрити вузьку смужку, а у вас доступний лише квадрат із чотирьох плиток, то ви не зможете це зробити.

  • Незвичайний геймплей – щоб пройти гру, вам потрібно виявити кмітливість
  • Багато різних рівнів — нудьгувати не доведеться
  • Графіка проста, але приємна для ока
  • Дуже легко керувати плиткою – буквально одним торканням пальця.
Завантажити Folding Blocks із офіційного джерела Play Market або App Store можна безкоштовно. У грі також не потрібен донат – ви просто встановлюєте її та граєте, і не потрібно доплачувати за розблокування функцій. Для запуску навіть не потрібний доступ до інтернет-з’єднання.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange