Шахи

Шахи для Андроїд – це мобільна гра, в якій ви занурюєтеся в одну із найстаріших настільних ігор світу. Ви можете скоротити час і провести його з користю у компанії вашого смартфона або планшета. Гратиме проти вас штучний інтелект.
Цей додаток створений розробниками Chess Prince. Це одні з найпопулярніших шахів для мобільних пристроїв.

Все, що вам потрібне як шахісту, тут є.

А саме:

  • Десять рівнів складності
  • Помічник, який допомагає робити ходи у грі
  • Різні теми оформлення дошки. Тут їх сім штук
  • Два види на дошку: 2D та 3D. Обирайте той, який вам подобається більше
  • Ви можете грати з другом на одному пристрої
  • Є функція збереження: якщо потрібно вийти з гри, але ви хочете закінчити її, то можете зберегти прогрес.

Додаткові звукові ефекти

Завантажити Шахи потрібно для того, щоб підтримувати вашу навичку, якщо ви вже вмієте грати. Якщо ні, то вбудований помічник пояснить вам правила та допоможе виграти перші партії.

Геймплей

Тут використовується «людиноподібний» двигун, який імітує поведінку на шаховому полі людини. Як результат – ви можете не турбуватися про те, що гра буде надто нудною та простою. Навіть на низьких рівнях вам реально доведеться думати та прораховувати кроки наперед, щоб виграти.

Ви можете грати необмежену кількість партій. Завдяки цьому у вас розвивається зорова пам’ять, стратегічне мислення та тактика.

Автор гри постарався зробити шахи, які дозволять насолодитися грою людині з будь-яким рівнем знань.

Ціль гри

Найважливіше в грі – поставити матюка королю противника. Перед цим потрібно поставити шах – це пряма загроза для короля. Якщо шаха не можна уникнути, це означає, що одночасно стоїть і мат.

Якщо гравець перебуває у ситуації, коли не можна зробити жодного ходу за правилами, це означає, що він потрапив у пат. В результаті це нічия.

Графіка

Розробник створив класну 3D-графіку. Граючи вам здається, що ви сидите за реальною дошкою. Навіть на пристроях бюджетного класу все виглядає реалістично і красиво.

Це хороша гра, щоб скоротити час, і освоїти шахи. Зайвим це вміння не буде. Ви навчитеся мислити стратегічно, продумуючи на кілька кроків вперед. Легкі рівні підійдуть навіть для новачків.
Щоб встановити Шахи для Андроїд безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче Play Market.

 Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange