Знайди слова

Знайди слова – це головоломка, в якій вам потрібно розгадувати слова. Вона створена за принципом угорського кросворду. У великому квадраті розсипані літери, і вам потрібно поєднувати їх, щоб складати слова.
Спочатку все здається простим. Але з кожним рівнем розсип з літер стає заплутанішим і складнішим. Ця гра тренує ваш мозок та прокачує креативність. Справа в тому, що іноді трапляються прості рівні. Але ти починаєш це розуміти тільки коли розгадаєш слово.

Якщо ви хочете розгадувати угорський кросворд, то вам потрібно завантажити «Знайди слова» на смартфон або планшет. Гра підходить для пристроїв з операційною системою Android та iOS.

Концепція угорського кросворду – що це?

У ній використовується великий квадрат, розділений на частини – такі ж квадрати. У кожному з них є буква. Вони перемішані між собою, тому складно зібрати слово.

Кожен рівень буде все складнішим. Спочатку слова будуть прості та короткі, але далі вони стають більшими.

Особливості гри

  • Рівні на різні теми — від повсякденних, побутових слів до мистецтва та географії
  • У грі використовується більше 4000 слів, 700 рівнів та 30 категорій
  • Можна використовувати підказки, але їх кількість обмежена
  • Зручний інтерфейс – літери можна відкривати одним пальцем

Завантажити «Знайди слова» можна безкоштовно за посиланням під описом.

Геймплей

Коли ви відкриваєте гру, одразу потрапляєте на головний екран. Тут буде перелік категорій, у яких вам потрібно розгадати слова. Вибирайте будь-яку з них та починайте проходити.

Але, щоб відкривати теми вільно, потрібно заробляти монети. Вам їх дають за проходження рівнів. Зеленим світлом підсвічуються ті, що ви вже пройшли. Темно-сірим кольором ті, які ви зараз проходите, а світло-сірим — проходження, що очікують.

Наприклад, ви заходите до категорії хімія. На одному полі вам можуть потрапити відразу кілька слів:

  • Нептуній
  • Азот
  • Уран

Всі вони розкидані у випадковому порядку, тому знаходити їх важко, особливо на високих рівнях.

Перевірте своє вміння мислити нестандартно. Також тут дуже добре задіюється пам’ять, тому що ви намагаєтеся згадати та скласти слова з доступних літер.

У гріі немає реклами, яка дратує багатьох користувачів. Це плюс, тому що після пройденого рівня просто запускається наступний.
Щоб завантажити “Знайди слова” з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange