Знайди відмінності. Більше 750 рівнів

“Знайди відмінності. Більше 750 рівнів» – мобільна гра, в якій потрібно знаходити різницю між зображеннями. Підходить для дозвілля, коли потрібно відволіктися від роботи або навчання, але при цьому «розім’яти» мозок.
Гра розвиває уважність і концентрацію: пройшовши 750 рівнів, ви помітите, що стали уважнішими, ніж раніше. Ігрова форма — один із найефективніших способів покращення цих навичок.

Гра для дорослих та дітей

У грі понад 750 рівнів. Зручно те, що вони відкриті — вибирайте зображення, яке подобається, і починайте шукати відмінності. Функція збільшення допомагає в деталях розглянути картинку, щоб знайти найменші відмінності. Якщо ви захочете перервати гру та вийти з програми, всі знайдені відмінності автоматично збережуться.

Завантажити «Знайди відмінності. Понад 750 рівнів» можна безкоштовно. Подальше використання також безкоштовне: вам не потрібно витрачати гроші, щоб відкрити новий рівень або отримати підказку.

Особливості гри

  • Немає обмеження щодо часу: проходьте кожен рівень так, як вам зручно
  • Всі зображення високої HD-якості. Це означає, що на екрані мобільного пристрою будуть чітко видно навіть невеликі деталі та відмінності у картинках.
  • Для смартфонів та планшетів є вертикальний та горизонтальний режим
  • У програмі доступні необмежені підказки

Щоб встановити «Знайди відмінності. Більше 750 рівнів» на Андроїд, достатньо завантажити APK-файл за посиланням під цим текстом.

Процес, що залучає

Щоб пройти рівень, іноді потрібно буде уважно розглядати картинки. Відмінності можуть бути навіть у великих деталях, які завжди на увазі. Але так як наш мозок пропускає їх, ви шукатимете маленькі деталі. Але потім з подивом виявите, що відмінності криються у очевидних речах!

Якщо щось не виходить на одному рівні, можна перейти на наступний. Гра спокійна та некваплива. До того ж у вас завжди доступні підказки, але краще намагатися проходити рівні без них.
Щоб “вбити” час, ця гра теж підходить. Залучаючись до процесу, ви не помітите, що вже минуло 1.5-2 години! Тому програма добре підходить для далекої поїздки, коли в дорозі немає інтернету.

Мало реклами

Її практично немає в додатку, тому вона не відволікає від процесу і не набридає. «Знайди відмінності. Більше 750 рівнів можна безкоштовно з офіційного джерела: для цього перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange