CodyCross: Кросворди

“CodyCross: Кросворди” – це мобільна гра в жанрі головоломки. У ній вам доведеться допомогти прибульцеві на ім’я Коді вивчити планету, на якій він опинився через аварію на кораблі. Допоможіть Коді набути нових знань, розшифровуючи слова.
До речі, всі слова поділені тематично. Також у грі є розподіл за рівнями складності. Цікавий сюжет, нестандартний вигляд та красива графіка – ось що допомогло грі сподобатися мільйонам гравців.

Встановити гру “CodyCross: Кросворди” ви можете як на Android, так і на iOS пристрої. Зробити це можна безкоштовно, з офіційного джерела посилання під текстом.

Особливості гри «CodyCross: Кросворди»

Механіка гри

Все досить просто. На самому початку рівня перед вами буде кілька рядків із зашифрованими словами. Також ви побачите питання. А далі, за кожну правильну відповідь ви отримуватимете додаткові літери. Вони є підказкою на відповідь до таких питань. До речі, якщо у вас виникають труднощі з відгадуванням, ви можете придбати літери за жетони. Це спеціальна внутрішньоігрова валюта.

Начебто просто, але є свої нюанси. Іноді питання будуть дуже легкими, а іноді над ними треба добре подумати. Хочете трохи потренувати мозок? Тоді рекомендуємо скачати гру “CodyCross: Кросворди”

Поділ на групи

Як було зазначено вище, вся гра поділена на тематичні рівні. Тому ви зможете вирушити у різні світи під час подорожі з прибульцем. Наприклад, це може бути:

  • Планета Земля
  • Підводний світ
  • Транспорт
  • Кулінарія

Та багато інших. У кожному світі ви зустрінете різні жанри та тематики, тому нудно не буде. Ознайомитися з ними всіма можна, якщо ви вирішите завантажити “CodyCross: Кросворди”

Цікаві можливості

Одна з найважливіших особливостей, це можливість грати в режимі офлайн. Тобто без підключення до мережі інтернет. Тому, можна скачати “CodyCross: Кросворди”в довгу поїздку. Єдиний мінус, гравцеві будуть недоступні деякі опції.

Якщо у вас є обліковий запис у Facebook, ви можете синхронізувати ігровий процес на декількох пристроях. Просто підключіть обліковий запис до гри.

У грі є реклама, що дає можливість грати безкоштовно. Але деякі додаткові функції можна купити за реальні гроші. Наприклад, оформивши передплату, користувач зможе грати у спеціальні тематичні пазли, при цьому настроївши бажаний рівень складності. Круто, чи не так?
Бажаєте встановити “CodyCross: Кросворди” з офіційного джерела Play Market та App Store? Тоді просто клікніть по відповідній кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може cподобатись :

Secured By miniOrange