Великий Султан

Великий Султан – це мобільна гра, в яку ви можете відчути себе турецьким султаном. Вам потрібно зібрати велику армію, щоб підкорити землі довкола себе та створити Османську Імперію.
Це історична мобільна стратегія, де ви гратимете роль султана. Тут приємна графіка, цікавий сюжет та персонажі у стилі турецького серіалу «Чудовий Вік».

Ви керуватимете армією, і прийматимете серйозні дипломатичні рішення. Наприклад, видавати синів заміж, щоб встановити мир із різними землями.

Що потрібно робити у грі?

Ваше основне завдання – проходження місій. Сюжетних завдань тут більше 400. Паралельно ви воюєте з іншими гравцями онлайн в режимі PvP.

Щоб почати грати, потрібно скачати Великий Султан на смартфон. Після встановлення ви потрапляєте на головний екран, де побачите такі розділи:

  • Акаунт — тут відображається інформація про ваш обліковий запис
  • Установки – тут можна налаштувати параметри гри
  • Підтримка — якщо виникнуть труднощі з роботою програми, ви можете отримати відповіді на запитання

Початок гри

Спочатку вам потрібно вибрати персонажа. Вибрати можна одного із п’яти кандидатів. Кожен з них має свої особливості, які впливають на процес проходження. Після того, як розберетеся з ними, починається сама гра.

Батько вашого персонажа вмирає, і ви отримуєте у спадок невелику територію. На вас одразу нападає Візантійська імперія, і потрібно швидко організувати оборону та відбити атаку.

Гра повністю російською мовою, тому вам легко буде освоїтися в ній. На кожному етапі є підказки та докладні пояснення.

Графіка та сценарій

Рекомендуємо встановити гру Великий Султан, тому що тут гарна картинка та продумані діалоги. Якщо ви любите історичні стратегії, то тут насолодіться атмосферою того часу.

Ресурси

У вашому розпорядженні є три види ресурсів:

  1. Золото.
  2. Їжа.
  3. Солдати.

Щоб поповнити запаси, вам потрібно будувати відповідні будівлі — це класичний геймплей у стратегіях.

За допомогою ресурсів ви торгуєте з іншими землями і розвиваєте свою імперію. Розподіляйте ресурси ефективно, щоб усе було в достатку. Особливо важлива армія, але в її зміст потрібна їжа. Армія захищає державу від ворогів, а також допомагає завойовувати нові землі.
Скачати гру Великий Султан можна безкоштовно на Play Market або App Store – для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange