Measure

Measure — мобільний додаток від Google для вимірювання відстаней між предметами за допомогою смартфона або планшета. З його допомогою ви просто та зручно зробите виміри довжини, ширини та висоти.Чим корисна програма?

Виміряйте все, що потрібно

Під рукою немає рулетки? Не біда! Виміряйте довжину, ширину та висоту будь-якого об’єкта за допомогою мобільного пристрою. Головне, щоб предмет знаходився на плоскій поверхні. Наприклад, ви можете виміряти довжину килима, полички чи шафи. Це зручно, коли вам потрібно замовити нові меблі такого ж розміру.

Щоб завантажити Measure від Google, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Зручне керування

Перемикатися між одиницями вимірами можна в один клік. Усі виміри відображаються на екрані, тому їх зручно записувати. Також ви можете зберегти фотографію виміру, щоб вона завжди була під рукою. Якщо потрібно, виміри можна скопіювати в текстовому варіанті буфер обміну.

Автоматичні виявлення предметів

Ми рекомендуємо завантажити програму Measure для мобільного пристрою, щоб у вас завжди була можливість виміряти будь-який предмет. При переміщенні камери по кімнаті телефон автоматично знайде предмети, що стоять на плоскій поверхні.

Якщо програма все ж таки не знаходить потрібний предмет – переконайтеся, що він стоїть рівно. Коли ви побачите потрібний предмет на екрані смартфона, натисніть на нього, щоб активувати замір.

Вимірюйте так, як зручно

У процесі вимірювання, у разі потреби, коригуйте положення предмета за потребою. Після того, як ви закінчили виміри, можна натиснути результат, щоб змінити одиницю вимірювання.

Похибка у вимірах – близько 5%. Але для мобільного додатка це хороші результати, оскільки він визначає розміри камерою. Відповідно, залежно від якості камери на пристрої, результати можуть відрізнятися.

Завантажити Measure для вимірювання предметів можна безкоштовно. Усередині програми немає реклами – користуватися ним можна безкоштовно.

Як зробити правильне вимірювання?

Щоб додаток показав реальні дані, потрібно:

  • Щоб було видно чіткі межі об’єкта
  • Мінімум світлових перешкод – все має бути освітлено
  • Не повинно бути інших предметів у кадрі, які заважають виміру
  • На камері із зовнішнього боку не повинно бути відбитків пальців чи інших забруднень. 

    Щоб скачати Measure для смартфона або планшета з Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange