Морський бій – Fleet Battle

“Морський бій – Fleet Battle” – це класична, нестаріюча настільна гра. Тільки тепер вам не потрібен листок і ручка — достатньо мати під рукою цей мобільний додаток.




Ви дізнаєтесь гру відразу: тут є все те, що ви знаєте з дитинства. Знищуйте кораблі противника і піднімайтеся службовими сходами. Упродовж гри ви доростете від матроса до адмірала.

Грати можна проти ботів чи ваших друзів. Для цього потрібне з’єднання з Інтернетом або з’єднання з іншим пристроєм через Bluetooth. У будь-якому випадку ви завжди зможете зайти в гру і зіграти пару-трійку боїв, щоб показати свої задатки командира морських битв.

Завантажити “Морський бій – Fleet Battle” можна безкоштовно. Усередині програми є реклама, але вона з’являється тільки після бою, тому від неї не втомлюєшся.

Особливості програми «Морський бій – Fleet Battle»

Графіка

Тут використовується 3D графіка. Вона надає битвам реалістичності та динаміки — спецефекти при знищенні корабля справді барвисті. На відміну від паперової версії, в яку ми всі грали в дитинстві, ця барвистіша.

Для своїх кораблів ви можете збирати різні кольори та скіни. За рахунок цього грати ще приємніше, тому що ви налаштовуєте зовнішній вигляд кораблів під себе.

Завантажити «Морський бій — Fleet Battle» можна на мобільні пристрої під керуванням ОС Android та iOS.

Битви

Вони проходять у двох режимах:

  • Стандартний.
  • Класичний.

Під вашим керівництвом будуть патрульні катери, розвідувальні крейсери, підводні човни та інші види кораблів.

Вам потрібно розміщувати їх у випадковому порядку на сітці, щоб противнику було складно здогадатися про місцезнаходження ваших кораблів. Щоразу пробуйте різні варіанти, щоб знайти схему, яку буде складно розгадати супротивникам.

Ваші супротивники – гравці з усього світу. Грайте з людьми з усіх куточків світу і порівняйте, як вони підходять до справи. У глобальному чаті можна попросити пораду, поспілкуватись із професіоналами або знайти суперника для матчу.

Грати можна і проти комп’ютера, але ми рекомендуємо проходити гру разом із друзями – так цікавіше та веселіше.

У міру проходження гри ви отримуєте медалі та підвищуєте своє звання. Чим більше переможних боїв – тим більше нагород. Змагайтеся з друзями, щоб зайняти перші місця у рейтинговій таблиці.




Щоб встановити “Морський бій – Fleet Battle” з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store    Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange