Aviasales — авіабілети дешево

Aviasales — одна з найвідоміших мобільних додатків для пошуку та купівлі авіаквитків. Тут можна знайти найвигідніші ціни порівняно з іншими агрегаторами цін. Сервіс аналізує, яким чином можна швидше і найдешевше дістатися потрібну точку планети, а потім показує вам ці варіанти.
Все, що потрібно від користувача, – ввести необхідні параметри перельоту. За пару секунд система покаже доступні варіанти, і серед них можна буде вибрати оптимальний за ціною та тривалістю рейсу.

Завантажити Aviasales можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги додатку Aviasales

Швидкий пошук квитків

Сервіс аналізує ціни та варіанти пересадок, щоб знайти найдешевші варіанти перельотів. У вас буде вибір: купити прямий квиток або з пересадкою. Пошук та фільтрація квитків відбувається за лічені секунди – вам не потрібно нічого робити своїми руками.

Підписка на квитки

Користувач може підписатися на дешеві авіаквитки, прямі чи найзручніші. Коли зміниться ціна на той чи інший вид квитка, ви отримаєте сповіщення про свій пристрій. Це зручно: іноді бувають різкі зниження цін. Ви побачите це, та купіть квиток за зниженою вартістю.

Встановити Aviasales потрібно для того, щоб подорожувати чи здійснювати ділові поїздки без переплат. Сенс платити за квитки більше, якщо їх можна знайти дешевше?

Графік та карта цін

У цих розділах можна подивитися, в які дні і куди можна купити квитки за зниженими цінами. Це зручно, якщо ви плануєте кудись відлетіти на вікенд, але не готові переплачувати за переліт. А так навіть цікавіше: хто знає, до якого міста чи країни будуть знижки завтра?

Зручна покупка

Програма зберігає ваші паспортні дані, тому при наступних покупках вони автоматично підтягуються, і вам не потрібно заповнювати їх заново.

Квитки купили, а жити де будете?

Після того, як ви купили авіаквитки, можна переглянути рекомендації щодо житла. Додаток допоможе знайти варіанти проживання для ділової поїздки, сімейної чи романтичної.

Також тут можна підібрати екскурсії: як із гідом, так і самостійно. Читайте цікаві статті та вибирайте місця, які хочете відвідати.
Щоб завантажити Aviasales безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче на сторінку офіційного джерела Play Market або App Store. Встановіть додаток, щоб швидко і зручно знаходити вигідні варіанти перельотів у будь-який куточок світу.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange