Duddu

Duddu – гра в жанрі тамагочі, де вам потрібно доглядати та виховувати собаку Duddu.Про гру Duddu

Ми вже писали про схожу гру Bubbu. У Duddu ви також можете годувати, гуляти, лікувати та прикрасити вашого вихованця. Але на відміну від гри про кота, Duddu набагато більше відкритих локацій, з якими можна взаємодіяти абсолютно безкоштовно.

Завантажити гру Duddu ви можете на будь-який пристрій з операційною системою iOS або Android. Посилання на офіційне джерело ви знайдете під цим текстом.

Геймплей

Гра дуже легка та приємна для гравців. Геймплей інтуїтивно зрозумілий і приваблива графіка, безліч локацій, де ви зі своїм вихованцем можете гуляти та проводити час.

  • Дресирування. Так як ваш вихованець – собака, його можна тренувати та вчити різним трюкам. Наприклад, підстрибнути, лягти або зробити перекид.
  • СПА центр та лікарня. Багатьом догляд і профілактика хвороб стала повсякденним делом. Тому в грі ви можете свого вихованця переодягнути, зробити зачіску та пазурі, а при необхідності вивести бліх або обробити рану в лікарні.
  • Більше відкритого простору. Ви можете більше гуляти містом, заходячи в гості до сусідів.
  • Пляж, ліс та гори. У версії гри про кота не було відкритих локацій для прогулянки на природі, а в Duddu ви знайдете їх. Ви можете полежати в гамаку на острівці, приготувати зілля в лісі або вирушити у похід у гори.
  • Спорт зал. Ви можете вирушити до зали та підтягувати штангу.
  • Музичний магазин та диско клуб. Вирушайте зі своїм вихованцем вчитися грати на барабанах або танцювати.

І все це доступно у безкоштовній версії гри.

Функціонал гри Duddu

Платна передплата

Для розблокування всіх закритих ділянок та функцій гри вам необхідно сплатити підписку у розмірі 294.99 грн на місяць.

Але розробники вирішили, що не всі хочуть розблокувати все й одразу. Можливо, хтось захоче відкрити 1 локацію і дали вам таку можливість. Окремо ви можете відкрити та сплатити частково конкретну локацію або функцію гри. Ціна на окремий пакет послуг – 64.99 грн на місяць. Оплату можна зробити за допомогою Apple Pay або Google Pay, а також картками Visa та Mastercard.

Завантажити гру Duddu ви можете на будь-який пристрій з операційною системою iOS або Android. Посилання на офіційне джерело ви знайдете під цим текстом.

Управління

У Duddu будете годувати, прибирати і лікувати вашого пса. Управління працює за принципом натискання. Основні дії здійснюються натисканням або перетягуванням з одного місця до іншого. Це дуже зручно та звично більшості гравців.

  • Щоб підняти настрій вашому вихованцю вам потрібно пограти в міні ігри або зводити вихованця в СПА.
  • Якщо вихованець голодний, вирушайте на кухню і відкривши холодильник дайте поїсти улюблені страви.
  • У туалет і душ теж потрібно регулярно водити персонажа. Так як бруд провокує хвороби і вам частіше потрібно буде лікувати тварину.
  • Не забувайте укласти спати вихованця. Так як втомлений він більше зазнає стресу, а це також впливає на здоров’я. Але обов’язково після того, як покладете собаку в ліжко, закрийте жалюзі на вікні. Інакше вихованець не засне.

А скачати гру Duddu ви можете з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Duddu доступно для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange