Bubbu – мій віртуальний улюбленець

«Bubbu – мій віртуальний улюбленець» – це мобільний симулятор, який зроблений у мультяшному стилі. У ньому вам доведеться доглядати за рудим котом на ім’я Bubbu. Цей маленький пустун просто не може жити без людської уваги, своїх котячих друзів, а також без смачної їжі.
Якщо ви хотіли завести собі пухнастика, але на жаль обставини цього не дозволяють, то дана гра допоможе вам з цією ситуацією. Адже, по суті, ця гра щось схоже на тамагочі. Підвищуйте рівень вихованця, змагайтеся з друзями та розвивайте будинок пушистика.

Встановити гру «Bubbu – мій віртуальний улюбленець» можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Bubbu – мій віртуальний улюбленець»

Турбота

Доглядати за Рижиком потрібно як за справжнісіньким котом. Все також вчасно годувати, грати, купати і таке інше. Щоб вам було простіше розуміти чого саме хоче пухнастик, всі його потреби позначені на головному екрані. Якщо шкала потреби на нулі, необхідно її заповнити.

Коли котик вимазався, відведіть його в душову кімнату. Там можна його купувати, почистити зубки, а також зводити в туалет. Зайшовши на кухню, можна приготувати їжу разом із вихованцем.

Слідкуйте за здоров’ям та силами свого кота, щоб він був щасливий та зміг подарувати вам своє тепло. Хочете спробувати доглядати пухнастика? Тоді рекомендуємо завантажити «Bubbu – мій віртуальний улюбленець» на свій пристрій.

Ігри усередині гри?

Так, це цілком реально. Ця гра трохи перегукується зі своїми конкурентами, як “Мій кіт Том”, “Моя Анжела, що говорить”, і т.д. Загалом у «Bubbu» є близько 30 міні-ігор.

У чому їх користь? Насамперед, вони потрібні для того, щоб підвищити шкалу щастя вашого котика. Чим довше ви граєте, тим більше він вас любить і почувається добре. Але не забувайте про те, що ігри також збільшують втому. А це означає, що через деякий час вашому вихованцю просто необхідно буде поспати.

Другий аспект, це можливість заробити внутрішню ігрову валюту. Витратити монетки можна буде на облаштування будиночка, його одяг або зміну зовнішності.

Інші можливості

Щоб підвищити рівень улюбленця, вам необхідно виконувати деякі щоденні місії та отримувати за них досвід. Якщо ви відкриєте якесь досягнення, то отримаєте алмази. Витратити їх можна на особливі предмети для кота.

Чим же гра «Bubbu – мій віртуальний улюбленець» відрізняється від своїх конкурентів? У ній є деякі додаткові елементи. Наприклад, ви можете завести своє господарство. Наприклад, вирощувати овочі, доглядати і доїти корову, щоби отримати молочко.

Звучить цікаво, але ви будете ще в більшому шоці, коли дізнаєтесь, що ваш вихованець може купити собі автомобіль і спокійно їздити в ньому за кермом. Вражає, чи не так?

До речі, грати в «Bubbu – мій віртуальний улюбленець» можна безкоштовно. Заробити монетки для придбання необхідних предметів досить легко. Тому грати можна без донату.

Але якщо ви захочете побалувати котика ексклюзивними речами, або знадобитися багато монеток причому досить терміново, то можете скористатися унікальними пропозиціями за реальні гроші в магазині гри.
Бажаєте встановити гру «Bubbu – мій віртуальний улюбленець» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange