Color Hole 3D

Color Hole 3D – це мобільна гра для пристроїв на базі операційних систем iOS та Андроїд. Вона схожа на Color Bump 3D. Вам потрібно поглинати предмети за допомогою чорної дірки.
Вам потрібно затягнути в чорну дірку всі предмети на карті, і лише після цього рівень буде пройдено. Але складність полягає в тому, що вам підходять лише предмети білого кольору.

Геймплей Color Hole 3D

Управління просте: ведіть пальцем на екрані, щоб видаляти блоки різної форми. Коли ви все приберете, відчиняться ворота, і ви зможете перейти на наступний етап.

Вам потрібно збирати усі предмети білого кольору. Коли з’являється будь-який інший яскравий колір, обов’язково уникайте його – він знищить чорну дірку. Після цього рівень доведеться починати заново.

Завантажити Color Hole 3D безкоштовно можна за посиланням під цим текстом.

Сюжет

З кожним рівнем зростає складність. Предмети стають більшими, а також з’являється більша кількість кольорових блоків. Їх легше зачепити, тому вам потрібно буде потренуватися кілька разів, щоб пройти один рівень.

Графіка

Незважаючи на невелику вагу гри, картинка красива та жива. Є невеликі анімації, які допомагають зрозуміти, коли чорна дірка з’їдає білі блоки.

Особливості гри Color Hole 3D

  • Щоб не дивитися рекламу після кожного рівня, відключіть інтернет на час гри
  • Гра на перших рівнях здається надто легкою. Ви проходите кімната за кімнатою, і це може навіть набриднути, тому що пропадає спортивний інтерес. Але ближче до 100-го рівня починаються рівні, які складно пройти навіть за п’ять спроб.
  • Гра посідає мало місця на телефоні. Також вона добре оптимізована і рахунок цього запускається навіть на бюджетних пристроях.
  • У налаштуваннях можна вимкнути звук. Але насправді його майже немає в грі. Чути лише попадання білих частин у чорну дірку.
  • Завантажити Color Hole 3D можна на смартфон та планшет. У дальній дорозі зручніше грати саме на планшеті. Але це за умови, що вас не трясе у транспорті.

Також місцями проявляється надто сильний ефект магніту – у дірку випадково можуть потрапити кольорові блоки. Після падіння кожного кубика є невелика вібрація. Якщо вона вам набридає, її також можна відключити.
Щоб скачати Color Hole 3D безкоштовно з Play Market або App Store., перейдіть за посиланням нижче. Натисніть кнопку «Встановити», а потім заходьте у додаток та починайте грати.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange