Clash of Kings : Наступ Чуда

Clash of Kings : Наступ Чуда – це гра для смартфонів і планшетів на базі операційної системи Android та iOS. У цій онлайн-стратегії ви можете побудувати місто, зібрати армію та завоювати навколишні землі. Після цього ви можете створити імперію і керувати нею так, як вам заманеться.
Але крім будівництва вам потрібно захищати свої володіння, а також самому нападати на поселення ворогів.

Окрім зовнішньої загрози, у вас є і внутрішня — політичні сили. Потрібно грамотно лавірувати між ними, щоб не завдати шкоди своїй державі зсередини. Скачати Clash of Kings : Пришестя Чуда можна безкоштовно. Але деякі функції у грі платні: їх можна придбати за внутрішню валюту.

Ігровий процес

Крім стратегічної карти, де ви будуєте будівлі, є PvP-режим для битв з іншими гравцями. Так як це онлайн-гра, то і ваші супротивники будуть з різних куточків світу.

Одночасно вам потрібно приміряти на себе три ролі:

  • Полководець
  • Бізнесмен
  • Політик

Завдання полководця – за допомогою армії захоплювати інші міста. На вас також лежить відповідальність за вдосконалення будівель. З їхньою допомогою ви можете прокачати навички вашої армії.

У ролі бізнесмена вам потрібно дбати про економіку держави. Розвивати торгівлю, будувати всі необхідні будинки, щоб вони приносили достатню кількість ресурсів.

Clash of Kings : Пришестя Чуда потрібно тим людям, які люблять економічні стратегії. Тут важливо думати наперед, щоб прораховувати кількість ресурсів, які потрібні для розвитку та торгівлі.

Тактика та стратегія

Багато часу треба приділяти цьому як політику. Укладайте вигідні спілки, які принесуть вам взаємну вигоду. Наприклад: сьогодні ви постачаєте іншому місту їжу, а потім вони допомагають вам відбити атаку іншого гравця. Ви повинні думати про це щохвилини розвитку свого міста.

Щоб запобігти атакам на ваш палац, також думайте наперед. Надсилайте драконів за дарами, а також використовуйте їх навички у боротьбі з противником. Чим більше обдуманих дій ви виконуватимете, тим швидше створіть імперію.

Будьте напоготові: вороги постійно думають, як захопити ваші землі. Тому будуйте лісопилки та ферми, щоб забезпечувати місто їжею та будівельним матеріалом.
Завантажити Clash of Kings : Наступ Чуда можна за посиланням нижче з Play Market або App Store. Натисніть на неї і ви перейдете на офіційне джерело.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange