Color Bump 3D

Color Bump 3D – це мобільна гра, портована з ПК. Вам потрібно керувати маленькою кулькою, яка постійно рухається вперед. На шляху постійно трапляються перешкоди, які потрібно долати.
Але це не так легко, як здається. Справа в тому, що на вашому шляху трапляються перешкоди різних кольорів. А розбити ви можете лише той блок, який збігається за кольором із вашою кулею. Торкнулися блоку іншого кольору? Починайте все спочатку.

У грі є близько 800 рівнів. Цікаво, до якого рівня ви зможете дістатися?

Як грати правильно?

Кожен раунд – це шлях від лінії старту до фінішної межі. Відрізняється зовнішній вигляд та складність раундів. Панель на екрані згори показує, скільки ви пройшли і скільки ще залишилося.

Завантажити Color Bump 3D можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android. А це означає, що грати можна не лише на смартфоні, а й на планшеті. Тому правило №1: використовуйте той гаджет, на якому вам буде зручніше керувати кулькою.

Хтось може це робити на смартфоні однією рукою, а комусь потрібний великий планшет.

Правило №2 — жодної метушні та поспіху. Перші рівні ви проходите швидко: там мало перешкод, і кулька рухається повільно.

Але що далі, то швидше все відбувається. Щоб адаптуватися під нову швидкість, пройдіть той самий рівень кілька разів поспіль.

Переваги

3D-графіка

Тут гарна, об’ємна графіка. Якщо у вас смартфон навіть з невеликою роздільною здатністю екрана, гра все одно виглядатиме класно. На доріжках та кульці є тіні, які роблять гру більш реалістичною.

Встановити Color Bump 3D варто лише заради неї – за рахунок графіки гра залучає за кілька хвилин. Значення FPS залишається на комфортному показнику 30-40 навіть бюджетних смартфонах — це показник хорошої оптимізації.

Різноманітність рівнів

Кожен рівень хоч і схожий на попередній раунд, але все ж таки має відмінності. Нові фігури, нові кольори – все це не дає скучити.

Ідеальна гра для далекої дороги

Вона допомагає розвинути реакцію та «вбити» час у подорожі. До того ж, у процесі з’являється азарт і хочеться дізнатися: а що далі? Тут є таблиця з рекордами, і ви можете змагатися із друзями в отриманні кращого результату.

Деякі користувачі пишуть у відгуках, що пройшли 250 рівнів за 4 години – це середній час поїздки рейсовим автобусом між населеними пунктами.

Нюанси

На жаль, у додатку немає звуку – вся гра беззвучна. Порада: якщо ви хочете додати приємної атмосфери, просто увімкніть улюблену музику на вашому пристрої.

Часта реклама

На це скаржиться кожен другий користувач. Але вирішення цієї проблеми просте: відключіть інтернет на пристрої під час гри. Вона не зможе завантажувати рекламні матеріали, а ви зможете насолоджуватися процесом гри.
Завантажити Color Bump 3D можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб скачати гру з офіційного джерела, Play Маркет або App Store. Після завантаження вона автоматично встановиться на ваш смартфон або планшет.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange