AFK Arena

AFK Arena – це мобільна онлайн-стратегія, в якій потрібно керувати великими арміями. Ця гра вийшла у 2018 році, а її розробник – китайська компанія.
Персонажі належать до однієї із чотирьох фракцій. Кожна з них має низку унікальних особливостей, тому уважно читайте опис перед вибором.

Початок гри AFK Arena

Скористайтеся цими порадами, щоб швидко та комфортно проходити гру.

  • Прив’язка облікового запису до Google або Facebook. Якщо ви втратите доступ до облікового запису, прив’язка допоможе швидко відновити його. В іншому випадку ви можете втратити весь прогрес, і все доведеться починати спочатку.
  • Вступ до гільдії. Відразу ж приєднуйтесь до якоїсь гільдії – це відкриває доступ до босів. За їхнє вбивство ви отримуєте валюту, на яку можна купувати екіпірування в магазині.
  • Завантажити AFK Arena можна і щоб грати з друзями – ви будете корисні один одному. Чим більше, тим вище шанс отримати безкоштовних персонажів.
  • Збирайте нагороди кожні 12 годин. Через 12 годин ви не зможете забрати їх. Рекомендуємо збирати їх щодня, тому що без них уповільнюється розвиток персонажа.

Битви

Якщо ви програєте бій, спробуйте ще раз. Збирайте нову команду, використовуйте іншу стратегію. Проти вас грає штучний інтелект, тому щоразу його дії відрізняються. Буває, що в бою вам просто не пощастило – спробуйте ще раз.

Постійно покращуйте екіпірування своїх воїнів. На ранній стадії гри це коштує дешево, а також підвищує статистику вашої команди. Спочатку покращуйте чоботи – вони підвищують рівень основних умінь.

Персонажі

Умовно їх можна поділити на три види:

  1. Фіолетові – це елітні герої, яких можна зібрати з пазлів. Іноді вони випадають із карток.
  2. Сині — це легендарні герої, і вони часто випадають із карток.
  3. Зелені – це звичайні воїни, яких вам дають на початку гри.

Встановити AFK Arena можна безкоштовно, але деякі функції коштують реальних грошей. Але грати без донату вийде, головне — дотримуватися порад вище і не поспішати.

Часте питання у гравців — що робити із зеленими героями? Вони знадобляться на початку гри, поки ви не зберете легендарних та елітних героїв. Згодом зелених героїв можна видалити.

Обов’язково вступайте в альянси, щоб разом боротися із противниками та підвищувати рівень. Так ви швидше знайдете важливі артфекати та отримаєте корисні нагороди.
Щоб завантажити AFK Arena з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange