Rise of Angels

Rise of Angels чергова браузерна гра, яка за заявою розробників, “переверне свідомість геймерів”. Цікаво, чим вона може здивувати, якщо все, що вам потрібно робити, прокачувати героя? Давайте розберемося.
Це екшен-RPG, яка має яскраву 3D графіку та автоматичний режим ведення бою. Крім того, тут є прокачування героя, досить цікавий сюжет та інші функції, які доступні лише у повноцінній ММО грі з клієнтом.

Те, наскільки швидко ви розвиватиметеся, залежить від найнятої феї та особливостей вихованця.

Сюжет, ігрова механіка Rise of Angels

Зав’язка відрізняється від традиційних ігор. Спочатку ви вирушаєте до райської подорожі островами, а потім ця ідилія різко порушується. Ваш корабель терпить аварію, і героя викидає на невеликий острів. Місцеві жителі зустрічають його і сприймають божество, здатне допомогти їм у війні зі Злом.

Після цього починається гра. Потрібно знищувати мобів заради окулярів досвіду, а також дослідити острів, щоб прокачувати персонажа та брати участь у різних заходах.

Розробники говорять про те, що, крім традиційних механік, гравцю при досягненні певного рівня доступні крила. Вони дозволять оглядати острів із висоти пташиного польоту, насолоджуючись гарною графікою.
Перейдіть за посиланням нижче, щоб почати грати прямо зараз!

Rise of Angels

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange