Volia TV

«Volia TV» – це медіасервіс, в якому можна дивитися онлайн телебачення всього світу, а також переглядати фільми, серіали та мультики в хорошій якості. Додаток виділяється серед конкурентів, різноманітними можливостями для користувачів.
Подивитися улюблену телепередачу сьогодні або зробити запис і переглянути у вільний час? А може потрібна порада, який фільм подивитися ввечері? Ви можете завантажити «Volia TV» на будь-який пристрої під керівництвом ОС iOS/Android і зробити свій вибір.

Чому варто встановити додаток «Volia TV»?

Функціональність

Користувач може повністю контролювати процес перегляду відео. Якщо потрібно відійти, ви можете поставити включене відео на паузу, а по завершенню своїх справ продовжити перегляд з того місця, де зупинилися.

Не хочете витрачати час на рекламу? Просто перемотайте її, та продовжуйте насолоджуватися безперервною трансляцією телебачення. Також ви можете змінити мову перекладу трансляції в будь-який час.

Є ще одна не менш корисна функція, це «обраний список». У нього ви можете додати фільми/серіали/мультики які вам найбільше сподобалися, щоб не втратити їх назву і переглянути їх ще не один раз.

Переваги «Volia TV»

Серед переваг додатків користувачі в першу чергу виділяють максимально приємний дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. З системою навігації з легкістю впорається навіть дитина.

До речі додаток підтримує функцію «батьківський контроль». Це означає, що ви можете поставити блок на ті телеканали, які вважаєте небажаними для ваших дітей.

Вас цікавить лише вузькоспрямований контент, наприклад, тільки футбольний або оптимальний для всієї родини канали? Рекомендуємо встановити «Volia TV», де ви можете підключити спеціальні тарифні плани. Це означає, що платити потрібно тільки за той контент, який вам цікавий.

Інші можливості

Тепер ви точно не забудете про прем’єру нових частин улюбленого фільму, або про важливий футбольний матч. Просто встановіть згадку про потрібну подію, щоб не пропустити нічого цікавого.

Ви можете користуватися одним обліковим записом «Volia TV» на трьох різних пристроях. Зверніть увагу на те, що для перегляду на території України вам знадобиться стабільне підключення до мережі інтернет.

Не могли обділити увагою і фанатів футболу. Ви можете переглядати матчі Ліги чемпіонів або Ліги Європи як в режимі онлайн, так і в записі. Усі огляди останніх футбольних подій ви можете знайти у вкладці «Футбол+».

Користуватись додатком ви можете і без підключення тарифного плану. Але для повного доступу до всіх функцій вам потрібно оплатити підписку. Додаток автоматично раз на місяць буде списувати зазначену суму з прив’язаної карти.
Для того, щоб завантажити додаток «Воля ТБ» перейдіть за посиланням нижче на офіційне джерело Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange