Hello Stars

Hello Stars! Любите головоломки? Пропонуємо вам використовувати навички у нестандартному ключі. Все, що вам знадобиться – підключати логіку і кмітливість, щоб нашкодити намальованої людині. Заінтриговані?
У цій грі вам потрібно жартувати з головного героя — постійно «шкодити» йому, порушуючи його плани. Для цього вам потрібно малювати пальцем різні фігури, включаючи кульки, які і будуть виконувати кінцеву мету.

Як це працює на практиці у Hello Stars?

Наприклад, є ситуація, коли герой гри заснув на робочому місці. Позаду нього стоїть «вертушка», на якій лежить повітряна кулька, наповнена водою. Вам потрібно намалювати пальцем таке коло, яке падаючи на одну зі сторін «вертушки», зможе переважити повітряну кульку. В результаті переваги він полетить якраз у бік героя, і розбудить його, обкотивши водою.

Окрім кумедного сюжету, у грі є також багато можливостей прокачати свою логіку. Адже для того, щоб виконати головну мету рівня — дістати головного героя, потрібно малювати не лише кульки, а й спеціальні підставки, якими він пересуватиметься.

На кожному рівні є кілька способів пройти його, тому вам доведеться попрацювати, щоб створити різні теорії та випробувати їх на практиці.
Оновити або завантажити Hello Stars з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange