My Pocket Stars

My Pocket Stars – безкоштовна браузерна гра, в якій потрібно колекціонувати незвичайні істоти. Вона схожа на Pokemon: у вас будуть вихованці, для яких ви будете наставником. Зібравши команду, ви вирушаєте на дослідження миру та битви з іншими гравцями.Геймплей My Pocket Stars

Свій острів

У цій грі все по-класиці RPG: підземелля, боси та квести. Ви граєте за тренера магічних істот та отримуєте у розпорядження цілий острів. Його можна облаштувати на ваш смак. Наприклад, можна створити арену для тренувань вихованців, розбити гарний сад або парк для відпочинку.

Для кожного вихованця можна збудувати свій будинок. Також доведеться вирощувати для них їжу та стежити за затишком.

Особливості

Грати у My Pocket Stars можна безкоштовно. Щоб почати, вам не потрібно завантажувати клієнта на комп’ютер – гра доступна в браузері. Потрібно зареєструвати обліковий запис, а потім ви відразу отримуєте у розпорядженні острів.

Вихованці

У грі є близько 300 видів вихованців. Їх можна споряджати в обладунки, навчати навичкам та брати участь у битвах з іншими тренерами.

З ким ви захочете встановити зв’язок залежить від вас. Вихованців можна розділити на чотири стихії:

  • Вогонь.
  • Повітря.
  • Земля.
  • Вода.

Кожен вид має унікальний дар, який якраз залежить від стихії. Встановлюйте зв’язок із вихованцем, який вам сподобається – разом ви підкорите Арену.

Тренери

Вибрати можна одного із трьох персонажів. У кожного з них є спеціалізація: підтримка, атака чи лікування. Вибирайте персонажа під власний стиль гри.

Бойова система

Тут продумана система боїв. На результат поєдинку впливає навіть такий фактор, як погода. У кожного вихованця є різні навички та характеристики. Потрібно комбінувати їх, щоб виграти бій.

Подобаються покемони? Ця гра для вас

Грати у My Pocket Stars онлайн можна безкоштовно. Втілить свою мрію про унікальних вихованців, які завжди поряд з вами. У грі також можна познайомитися з іншими гравцями: знаходите друзів та товаришів, щоб разом із ними пройти випробування.

Нескінченні завдання

Можна досліджувати підземелля, битися з чемпіонами, облаштовувати власний острів та займатися особистими справами. Кожну хвилину гри в My Pocket Stars вам не будуть нудно – завжди є чим зайнятися.Гру не потрібно скачувати

Грати в My Pocket Stars онлайн можна як на ПК чи ноутбуку, так і в мобільному пристрої. Щоб зареєструвати обліковий запис, перейдіть за посиланням нижче.

My Pocket Stars

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange