Total battle

Total battle – ММО-стратегія для браузерів. Також у неї можна грати з мобільних пристроїв. Основне завдання гравця – відновити королівство у далекому Середньовіччі. Ваш персонаж знаходиться в лісі: його оточення гине і потрібно заново створити поселення та армію.Ключові особливості Total battle

Персонажі

Світ населений різними істотами: ельфи, варвари, дракони та інші звірі. Вони мають спільну мету — вбити вашого персонажа, а також усіх людей, які живуть у світі. Тому ваше завдання – вберегти себе, зібрати армію та дати їм гідну відсіч.

Геймплей

Вам потрібно не лише зібрати армію, а й укладати договори з іншими гравцями. Без політичних інтриг тут не обійтися: окрім дивних істот, вашими ворогами будуть звичайні люди.

Щоб досягати цілей, потрібно досліджувати технології та розвивати власне військо. Від якості виконаної роботи залежить бойовий дух армії.

У вас протягом гри буде радник: за його допомогою ви навчитеся основним моментам у геймплей:

  • будувати будинки;
  • прискорювати процес будівництва;
  • зачищати території від лісу та інших природних факторів;
  • наймати війська;
  • подорожувати по світу.

Чим швидше ви освоїте геймплей, тим швидше розвиватиметеся.

Війська

У вас у підпорядкуванні будуть полководці — вони допомагають армії під час нападу чи захисту. Завдяки навичкам їх можна відправляти в спеціальні підземелля — Склепи, де вони відшукують цінні для екіпірування матеріали. Персонажу важливо постійно покращувати екіпірування, оскільки воно дає сили та прискорює розвиток.

Збирайте загони, щоб відправити його на бій з фентезіями. Вам не потрібно стежити за боєм – бій відбувається в автоматичному режимі. Виграє той загін, у якого більше сил та навичок.

Після того, як ви пройдете навчання, стануть доступні завдання та квести. За їх виконання ви отримуєте досвід, золото та інші «плюшки».

Приєднуйтесь до одного з кланів, щоб разом протистояти ворогам. Також ви зможете обмінюватися ресурсами, щоб прискорити будівництво будівель чи швидше отримати ресурси.
Незважаючи на те, що це класична стратегія, вона зволікає з перших хвилин гри. Справа в приємній графіці, цікавих квестах та добре продуманій сюжетній лінії. Гра підійде для геймерів, яким подобаються економічні стратегії, де потрібно прораховувати все наперед.

Щоб почати грати в Total battle, перейдіть на посилання нижче.

Total battle

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange