Wartime

Wartime – це стратегія про порятунок світу. Темний государ повернувся для того, щоб занурити світ у хаос. Тепер ваше завдання врятувати все людство і повернути спокій на нашій планеті.
Ви — командир, а у вас є лише невелика військова база. Але це ненадовго, адже відтепер ваша мета проводити дослідження, добувати ресурси та тренувати свої війська.

Це браузерна гра, в яку можна грати онлайн на будь-якому пристрої. Або можна завантажити Wartime на ПК.

Особливості стратегії Wartime

Механіка об’єднання

Досить цікава річ для гри такого типу. Щоб створити бійців другого рівня, вам потрібно об’єднати двох бійців першого. Комбінувати в такий спосіб можна й будівлі: дві будівлі другого рівня дадуть один третій і т.д. Начебто процес дуже простий, але спробуйте від нього відірватися – не вийде.

Незабаром буде доступний інженерний корпус. Це таке місце, де ваші підлеглі будуть проводити різні експерименти. А це, у свою чергу, допоможе покращувати ваші споруди, розвивати військову техніку, і, звичайно ж, підніме рівень ваших завдань.

Альянс

Об’єднуйтесь з іншими гравцями, щоб протистояти армії противника. Шукайте союзників, щоб розвиватись, отримуйте приємні бонуси, а також ходіть у спільні походи! Також вступ до альянсу відкриває:

  • спорудження бастіону;
  • десантний обмін;
  • лавку, в якій можна обміняти ігрові окуляри на предмети.

Тому вступати в альянс не тільки корисно, а й вигідно!

В бій!

У міру розвитку вашої бази у вас з’являтимуться нові можливості. Нові юніти, різноманітна техніка допоможуть сформувати непереможний загін. Розкрийте світову карту та відправте свою армію завойовувати нові території. Бій проходитиме автоматично. Від вас буде потрібно трохи терпіння, поки військо дійде до поля битви.

Далі система сама визначить переможця, спираючись на потужність ваших юнітів. До речі, чим більше ви пробуватимете поєднань техніки та військ, тим вищий шанс на перемогу. Спробуйте, почавши грати у wartime вже зараз!

Графіка

Симпатична картинка виконана у 2D стилі. Якась «мультяшність» лише посилить занурення у віртуальний світ. У процесі гри ви зможете насолодитися добре опрацьованим пейзажем. А для більшої зручності при веденні бою камера гравця переноситиметься на вертикальний екран.
Грати в Wartime можуть всі охочі. Спробуйте прямо зараз, перейшовши на посилання нижче.

Wartime

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange