Братство Домініону

Братство Домініону – це браузерна стратегія, випущена у 2019 році. Тут є елементи класичної РПГ: треба багато будувати, збирати ресурси та воювати проти інших кланів.Геймплей

Це класична браузерна RPG. Ваше завдання — будівництво та покращення різних будівель. Вони потрібні для подальшого розвитку персонажа та його клану.

Для створення об’єктів вам потрібні ресурси. Видобути їх можна у битвах, а також за допомогою інших будівель.

У вас є не один персонаж, а кілька. Ви можете зібрати з них різні загони, які доповнюють один одного. Кожного героя можна прокачати: одягати нове екіпірування та покращувати скіли.

Грати в Братство Домініону можна безкоштовно з будь-якого ПК. Гра не вимагає багато ресурсів комп’ютера, тому ви можете насолодитися нею навіть на слабкому ноутбуці.

Режими гри в Братство Домініону

Спочатку ви б’єтеся в режимі пригод. Це потрібно для того, щоб ви зрозуміли та освоїли базові навички боїв. Після освоєння базових навичок, ви вирушаєте блукати картою, у пошуку нових ворогів. Вони керуються штучним інтелектом, тож будьте готові до складнощів.

Крім цього, на карті є й інші гравці, які складуть вам конкуренцію. Воюйте з ними, щоб отримати ресурси для свого поселення.

Розвиток

Зручно, що можна в Братство Домініону грати онлайн. Ви просто залишаєте комп’ютер увімкненим, а в цей час видобуваються ресурси і покращуються споруди.

Після створення основного персонажа потрібно заселити порожній замок та його околиці. Також вам потрібні селяни зі своїми будиночками – вони приносять вам їжу. Лісопилки та шахти дають матеріали для спорудження будівель, а також обмундирування солдатів.

Є й бойові будинки, в яких навчають військових. У вас будуть піхотинці, кавалерія та облогові знаряддя. Кожен загін матиме свого бояка — ватажка, якого ви прокачуєте. Разом вони утворюють армію. З її допомогою ви нападаєте на інших гравців та захищаєте свою землю.

Битви

Управляти військом не вдасться – воно йде автоматично. Ваше завдання – вчасно активувати вміння, які й допоможуть виграти битву. Здібності відрізняються від того, який саме ватажок приставлений до загону.
Грати в Братство Домініону онлайн можна після реєстрації. Щоб пройти її, натисніть посилання нижче. Ви перейдете на офіційний сайт видавця гри, де можна авторизуватися за допомогою облікового запису в соціальній мережі.

Братство Доминиона

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange