Zoo 2: Animal Park

Zoo 2: Animal Park – гра, яка раніше була доступна тільки в мобільному додатку, тепер доступна і для браузерів. Створіть свій світ тварин прямо у браузері: цікава історія, захоплюючі квести та милі тварини.
Це хороший варіант розслабитися під час невеликої перерви або після робочого дня. Вам потрібно будувати вольєри, прибирати сміття з доріжок, доглядати живність і купувати нових вихованців.

Також потрібно прикрашати зоопарк декораціями: із кожним новим рівнем відкриваються нові можливості для персоналізації.

Особливості Zoo 2: Animal Park

Так як це гра, портована з мобільних додатків до браузера, то розробники змогли створити просту, але гарну графіку. За рахунок цього гра не вимоглива та запускається навіть на застарілих ПК та ноутбуках.

Початок гри

Спочатку у вас буде невеликий зоопарк. Перед тим, як будувати нові вольєри, потрібно прибрати та відремонтувати старі. Прибравши сміття та побудувавши доріжки, можна зайнятися будівництвом нових вольєрів та турботою про тварин.

Геймплей

Важливо пам’ятати, що грати в Zoo 2: Animal Park потрібно не тільки для тварин, але і для відвідувачів. До вашого зоопарку приходять люди і платять гроші, щоб подивитися на тварин. За ці гроші ви будуєте нові вольєри і купуєте нових вихованців, ушляхетнюєте територію. Тому важливо не забувати створювати зручності для відвідувачів:

  • покажчики;
  • туалети;
  • точки, де можна перекусити та відпочити.

З кожним виконаним завданням ви отримуєте досвід, який дозволяє перейти на новий рівень та створювати нові вольєри. Також він відкриває доступ до рідкісних тварин, яких можна буде привезти до вашого зоопарку.

Zoo 2: Animal Park – безкоштовна гра з тривимірною графікою. Ви можете спостерігати за всім, що відбувається трохи з висоти. Таке розташування камери дає можливість швидко оглядати територію та контролювати її.

Щоб почати будувати особистий зоопарк, вам не потрібен смартфон або планшет. Програма вже завантажила більше мільйона користувачів, а до браузерної версії також постійно приєднуються люди.

Годівниці, вольєри та інші об’єкти у грі мають унікальну анімацію. Це робить процес гри ще цікавішим.

Знаходьте друзів, щоб допомагати одне одному. Наприклад, якщо в когось втече звір, можна знайти його і відправити додому — друг обов’язково віддячить вам.
Щоб почати грати в Zoo 2: Animal Park завантажте її з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Zoo 2 Animal Park

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange