Майстер Меча Онлайн 2

Майстер Меча Онлайн 2 – онлайн RPG в стилі аніме. Ви будете проходити гру у світі Анкрайд. Рольова гра за мотивами однойменного серіалу приваблює гравців з усього світу.
Головний герой виявився закритим у віртуальному світі, де навколо нього натовп монстрів. Щоб вибратися, потрібно пройти 100 поверхів (рівнів) та вбити головного боса підземелля.

Особливості гри Майстер Меча Онлайн 2

  • Знайомі персонажі із всесвіту Sword Art Online.
  • Ви можете очолити персональний загін, і вирушити разом з Киритою та Асуною назустріч битвам та пригодам.
  • У грі є кілька класів, які класно поєднуються із сюжетною лінією.
  • Динамічна бойова система не дасть нудьгувати: ви буквально поринаєте у бої, не помічаючи, як проходить рівень за рівнем.

Персонажі

Кирито завжди на крок попереду. Він мечник, грає сам собою, але іноді може вступати в гільдії. Його вічна супутниця – Асуна. Вона винищує мобів, показуючи приклад іншим гравцям.

Локація

Дія гри відбувається в Айнкраді. Усього в грі сто рівнів, які не схожі один на одного. Унікальні пейзажі, люті звірі, епічні битви та все, що можна зустріти у ММОРПГ. Тільки заради цього варто почати грати в Майстер Меча Онлайн 2.

Сюжет гри розвивається за мотивами однойменного серіалу. Для тих, хто дивився його, буде приємно пройти весь шлях із головними героями.

Зручно, що можна грати як на ПК, так і на смартфоні. Тому у будь-якій точці світу у вас є доступ до ігрового процесу.

Геймплей Майстер Меча

Персонаж самостійно вивчає світ та бореться. Завдяки цьому керувати ним зручно навіть на екрані смартфона. Ваше завдання – прокачувати персонажа і робити все, щоб він вигравав битви:

  • міняти броню та спорядження;
  • у потрібний момент додавати супутників;
  • створювати нове спорядження;
  • брати участь у битвах, вчасно натискаючи кнопки та комбінуючи вміння.

Грати в Майстер Меча Онлайн 2 безкоштовно можна як з ПК, так і з телефону. Для цього вам потрібно пройти реєстрацію облікового запису на офіційному сайті.

Обов’язково знаходите союзників, щоб разом із ними боротися з босами. За них дають багато досвіду та цінні призи. А найкраще створити клан, щоб об’єднатися з великою кількістю гравців.
Також є можливість PvP битв у реальному часі з іншими гравцями. Якщо набридли підземелля і крафт, то бій віч-на-віч — найкращий спосіб відпочити в цій грі.

Щоб почати грати в Майстер Меча Онлайн 2, перейдіть за посиланням нижче

Мастера Меча Онлайн 2

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange