Zenly

“Zenly” – це мобільний додаток, в якому ви зможете відстежувати розташування ваших друзів в режимі онлайн. Створюйте свою карту світу, відзначайте місця, в яких ви знаходитесь, а також спілкуйтеся зі своїми приятелями в особистих або групових чатах.
Також використовувати «Зенлі» можна як звичайну супутникову карту. Це дуже зручно, адже вам не доведеться перемикатися між кількома застосунками, щоб знайти інформацію про якесь місце.

Кожен користувач може скористатися функцією побудови необхідного маршруту. Грубо кажучи, додаток можна використовувати як навігатор.

Встановити “Zenly” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості застосунку “Zenly”

Індивідуальна карта

Кожен користувач створює індивідуальну карту світу. На ній відзначені всі маршрути, якими ви коли-небудь пересувалися, всі місця, де ви заходили. Наприклад, це може бути місце вашого навчання/роботи, закладу і навіть місця, де ви колись ночували. Кожне місце матиме свій окремий значок і назву.

Цікаво, що при натисканні на цей значок ви зможете побачити, коли знаходилися там останній раз і скільки там було проведено часу.

До речі, цю індивідуальну карту зможете побачити не тільки ви, але ще й ваші товариші, запити яких на дружбу ви прийняли. У свою чергу, і ви зможете переглядати карту друга.

Як це працює?

Для початку вам та вашому товаришеві необхідно завантажити “Зенлі” на свої пристрої. Після пройти реєстрацію та додати один одного у друзі. Зробити це можна за допомогою нікнейму або номера телефону вказаного при реєстрації профілю.

Зверніть увагу, що для коректної роботи програми необхідно надати доступ до вашого місця розташування та стабільне підключення до Інтернету.

Після цих дій, ви зможете спостерігати – де зараз перебуває ваш друг, з якою швидкістю він пересувається і навіть дізнатися, чим він зараз займається.

Будь він навіть в іншому місті, ви все одно зможете спостерігати за ним. Для того, щоб було веселіше, ви можете обмінюватися різними смайликами, а також надсилати повідомлення.

Інші можливості

Розробники додали в застосунок функцію під назвою “Режим невидимки”. Вона стане в нагоді тоді, коли ви захочете ненадовго приховати своє місце розташування від усіх друзів.

Ще одна цікава можливість, це відстеження стану батареї пристрою. Ви зможете побачити, скільки % заряду залишилося на телефоні товариша та дізнатися, коли гаджет стоїть на підзарядці.

Якщо ви не можете знайти будь-яку функцію або у вас виникнуть питання, пов’язані з роботою застосунку, то можете знайти вирішення проблеми в рубриці “Все про Зенлі”.

Щоб знайти її, на головному екрані необхідно натиснути на значок шестерні. Не знайшли відповідь? Тоді вам допоможуть спеціалісти зі служби підтримки. Просто надішліть повідомлення з вашим питанням.
Щоб завантажити програму «Zenly» з офіційного джерела App Store або Play Market, натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам тможе сподобатись :

Secured By miniOrange