AlarmMon

“AlarmMon” – це мобільний додаток, який замінить вам звичайний будильник. Чи стали ви помічати, що вже звикли до стандартного будильника? Або часто вимикаєте його одним рухом і продовжуєте спати далі? “AlarmMon” точно зможе вас розбудити. Щоб вимкнути його, необхідно пройти заздалегідь обрану гру або головоломку. А це сприяє тому, щоб ви точно прокинулися.
Встановити “AlarmMon”можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги додатку “AlarmMon”

Відмінність “AlarmMon” від звичайного будильника

Найважливіша функція та за сумісництвом відмінна риса, від звичайного будильника у вашому смартфоні – наявність гри, яку потрібно пройти. Коли ви тільки завантажили застосунок та проходите реєстрацію, вам ставлять запитання. А вони у свою чергу, допоможуть підібрати головоломку, яка найкраще вам підійде. Якщо вона вам не сподобається, ви зможете вибрати будь-яку іншу з доступних.

Крім того, в налаштуваннях застосунку можна підключити режим будильника для навушників. Навіть якщо ви заснете не знімаючи гарнітуру, будильник все одно продзвенить як на пристрої, так і в гарнітурі.

Різні типи будильників

Щоб ознайомитись з усіма видами головоломок, користувачу необхідно перейти до рубрики “Магазин”. Понад 32 безкоштовні, і всього три платні ігри. Щоб спробувати їх у дії, вам потрібно всього натиснути на вподобану й у меню вибрати “Попередній перегляд”. Якщо гра вам сподобалася, натисніть кнопку завантажити.

Для того, щоб вам простіше було визначитися, скористайтеся функцією сортування. Вам запропонують такі категорії:

  • Гучний/тихий.
  • Голос.
  • Спритність.
  • Розум / витривалість.
  • Рівновага.

Виберіть ту категорію гри, яка підійде саме вам. Нагадуємо, що скачати застосунок “AlarmMon” та користуватися ним можна абсолютно безкоштовно.

Інші особливості

Перш за все вам варто знати, що проігнорувати сигнал будильника ніяк не вийде. Або ви вимикаєте його, або він відключається самостійно лише тоді, коли повністю розрядиться ваш пристрій. Тому, “AlarmMon” незамінний для тих, хто тяжко прокидається вранці.

Цікава можливість додатку – вибір будь-якої мелодії, навіть із вашого плейлиста. Також ви можете налаштувати тему (до вашого вибору є п’ять кольорів), і залишити замітку до будильника.

Крім цього, додаток можна використовувати і як таймер. Тому у нагоді застосунок стане і на кухні під час приготування їжі, і навіть під час тренування або пробіжки.

Якщо виникнуть питання або труднощі, пов’язані з роботою “AlarmMon”, користувач може звернутися до служби підтримки.
Бажаєте завантажити додаток “AlarmMon”з офіційного джерела Play Market або App Store? Просто натисніть відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange