Find My Device

Find My Device — програма від компанії Google, яка допомагає знайти місце розташування Android-пристрою (смартфона або планшета). Видалено можна заблокувати девайс, щоб ніхто не отримав доступ до ваших даних та спробувати повернути його.
Втрата смартфона або планшета це не тільки стрес та фінансові втрати, а й втрата конфіденційної інформації. Якщо у вас вкрали телефон або ви його втратили, за допомогою цієї програми можна заблокувати пристрій.

Переваги Find My Device

Карта реального часу

На карті ви можете подивитися, де зараз знаходиться смартфон, планшет або смарт-годинник. Якщо в даний момент гаджет розряджений або просто вимкнений, ви зможете побачити останнє місцезнаходження.

Завантажити Find My Device можна тільки для Андроїд-пристроїв!

Схеми будівель

Якщо ви випадково впустили телефон у великій будівлі, наприклад, аеропорту, можна використовувати його карту, щоб швидше знайти смартфон. У додатку є карти торгових центрів та інших популярних будівель.

Створіть швидкий маршрут до вашого девайсу

Торкніться пальцем в області, де показує місцезнаходження втрати, а потім на іконку з Google-Картами і маршрут створюється автоматично.

Коли ви будете поряд із телефоном, увімкніть звуковий сигнал у програмі. Навіть якщо він знаходиться на беззвучному режимі, програма примусово ввімкне звук, щоб ви швидше знайшли гаджет.

Вкрали телефон?

Заблокуйте його та видаліть усі дані. А якщо ви втратили його, і хочете, щоб той, хто знайшов, повернув, увімкніть показ повідомлення на екрані з вашим контактним номером і додатковим повідомленням.

Щоб убезпечити себе, потрібно встановити Find My Device та увімкнути геолокацію на пристрої.

Ця програма — аналог сервісу Find My iPhone від компанії Apple. Воно показує як приблизну область, де знаходиться пристрій, а й певний заклад у межах однієї будівлі.

Особливо це актуально для великих торговельно-розважальних центрів, аеропортів та інших місць із великим скупченням людей.

Щоб ініціювати пошук, потрібно авторизуватись через ПК. Система автоматично визначить, у якому саме місці чи заклад лежить смартфон, планшет чи годинник. Список закладів постійно розширюється. Насамперед додають великі світові столиці, а потім черга доходить до менших міст.
Завантажити Find My Device безкоштовно з Play Market можна за посиланням нижче

   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange