Sleep Cycle

«Sleep Cycle alarm clock» – це мобільний додаток, який є будильником. Він допоможе вам простежити за якістю свого сну, а також легко прокидатися вранці. Просто заведіть будильник на потрібний час, а будильник розбудить вас у відповідний момент, який залежатиме від вашої фази сну.
Встановити застосунок «Sleep Cycle alarm clock» можна на пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку «Sleep Cycle alarm clock»

Як це працює?

Застосунок визначає вашу фазу сну завдяки мікрофону. Коли ви заводите будильник, вмикається аудіозапис. Залежно від фази, людина по-різному рухається та видає різні звуки. Технологія програми «Sleep Cycle alarm clock» вловлює найменші звуки та вібрації, тим самим визначаючи чи знаходитесь ви в стадії швидкого або ж глибокого сну.

Наприклад, ви встановили будильник на 8:30. Вказали, що інтервал для пробудження може становити до 30 хвилин. Програма визначить, коли саме в цьому часовому проміжку буде ваша фаза швидкого сну і подасть звуковий сигнал саме в цей момент. Це дасть можливість прокинутися бадьорим та повним енергії.

Єдина вимога від вас – поставити телефон на зарядку та покласти його поруч із собою на тумбочку. Інші інструкції ви отримаєте безпосередньо у додатку. Для цього ви можете завантажити “Sleep Cycle alarm clock” з офіційного джерела за посиланням під описом.

Безкоштовний функціонал

Всі основні функції безкоштовні та доступні кожному користувачеві. Щодня ви отримуватимете графік і статистику сну. На них дуже зручно відстежувати, коли минає глибокий сон, коли саме ви заснули. Також, можна дізнатися, які звуки ви видаєте уві сні: хропіння, кашляння або балачки.

Будильник уже дзвенить, але ви хочете полежати ще п’ять хвилин? Просто потрясіть свій смартфон або тапніть по ньому двічі. Готово, будильник спрацює ще раз, трохи згодом. До речі, вам доступно 8 безкоштовних мелодій для пробудження. Можете завантажити «Sleep Cycle alarm clock» та вибрати ту, яка вам до душі.

Платні можливості

Якщо ви оформите передплату на додаток, то отримаєте більш розширений функціонал. Найперша та одна з корисних фішок – допомога для сну. Це різні картинки, медитації, музика або ASMR звуки, які сприяють якнайшвидшому засинанню.

Ще одна з цікавих функцій платної версії, це можливість послухати звуки, які були записані вночі. Якщо вам хочеться послухати про що ви говорили уві сні – то ця функція знахідка для вас.

У розділі “Статистика”, ви отримаєте детальну статистику щодо якості та регулярності свого сну. Її можна розділити по днях, тижнях або місяцях. Також там можна ознайомитися з тим, скільки зазвичай ви засинаєте, скільки часу проводите в ліжку й отримати тенденцію хропіння за тривалий період.
Якщо ви хочете встановити “Sleep Cycle alarm clock” через Play Market або App Store, просто натисніть на потрібній кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange