Work.ua — пошук роботи

«Work.ua — пошук роботи» — мобільний додаток від українського сервісу, де можна знайти роботу, розмістити своє резюме або знайти співробітника в компанію. Переглядайте вакансії в населеному пункті, що цікавить, відгукуйтесь на них і влаштовуйтесь на роботу мрії!
Тут можна створити, редагувати та відправляти своє резюме, або просто відгукуватися на вакансії. Для того, щоб знайти потрібну вам роботу, використовуйте зручні фільтри: задайте місто, професію та бажаний рівень зарплати.

Щоб знайти роботу Мрії, потрібно скачати «Work.ua — пошук роботи» — тут є всі інструменти для ефективного пошуку вакансії.

Переваги додатку Work.ua

Створення резюме

Вкажіть якнайбільше інформації про себе: де ви працювали раніше, ніж корисні та на яку роботу претендуєте. Додайте файл резюме до особистого облікового запису, та вкажіть, які умови роботи вас цікавлять: вид зайнятості, бажана зарплата та інші параметри.

Якщо ви переглядаєте цікаві вакансії, обов’язково надсилайте створене резюме – це підвищить шанси на першу комунікацію з компанією. Щоб потрапити в компанію мрії, потрібно лише завантажити «Work.ua — пошук роботи» на ваш смартфон або планшет.

Конструктор резюме допоможе вам зацікавити потенційного роботодавця. Обов’язково вказуйте ваш досвід роботи, освіту, навички, знання мов, посилання на соцмережі або професійні ресурси, наприклад, LinkedIn.

Перегляд та відбір вакансій

Сподобалася вакансія? Зберігайте її в «Вибраному». Коли ви зберете список вакансій, що цікавлять, до них можна повернутися, і відібрати найцікавіші. Використовуйте фільтри для підбору відповідних місць роботи:

  • Вибирайте категорію (наприклад, «Медицина» або «Бухгалтерія»)
  • Встановлюйте фільтр по місту та виду зайнятості
  • Сортуйте отримані результати із зарплати, дати та місця розташування

Встановити «Work.ua — пошук роботи» можна безкоштовно — використовуйте цю можливість для пошуку кращої роботи!

Чат-бот зі свіжими вакансіями

Щоб щодня отримувати у Telegram свіжі вакансії з обраної сфери діяльності або спеціальності, використовуйте чат-бот. У додатку можна налаштувати цікаві для вас спеціальності, а потім запустити чат-бот в Телеграм. Щодня, вранці або ввечері, ви отримуватимете повідомлення про нові вакансії від роботодавців.
Щоб скачати «Work.ua — пошук роботи» безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange