Віддалений робочий стіл Chrome

«Віддалений робочий стіл Chrome» — фірмовий додаток від Google для смартфонів на Android та iOS, за допомогою якого ви можете отримати віддалений доступ до свого ПК зі смартфона або планшета.
Все, що вам потрібно – встановити на ПК цю програму, запустити її, а потім перейти в мобільний додаток і встановити зв’язок з вашим комп’ютером. Зв’язок працює лише коли ПК підключено до інтернету.

Ще 10-15 років тому для віддаленого доступу до комп’ютера або ноутбука було потрібно дороге обладнання та безліч технічних налаштувань. Зараз ви можете скачати «Видалений робочий стіл Chrome» безкоштовно, і отримати доступ до свого ПК або ноутбука в будь-якому місці. Використовуйте інтерфейс ПК на мобільному пристрої — спробуйте, це зручно!

Переваги застосунку “Віддалений робочий стіл Chrome”

Перегляд та керування ПК зі смартфона

Використовуйте додаток для входу до свого персонального ПК. Також це може стати в нагоді для доступу до ПК колеги або родичів, якщо їм потрібна ваша допомога, але ви не можете бути поруч фізично.

Віддалений доступ до будь-якого пристрою

Збираєтесь у далеку поїздку, тому немає можливості взяти із собою ПК? Не проблема: просто налаштуйте віддалений доступ заздалегідь. Докладніше про те, як це зробити, розповімо нижче.

Як встановити зв’язок із ПК чи ноутбуком?

  1. Спочатку потрібно встановити “Віддалений робочий стіл Chrome” на ваш мобільний пристрій. Зробити це можна на смартфон або планшет із операційною системою iOS або Android.
  2. Потім встановіть додаток, розташований за цією адресою: remotedesktop.google.com/support
  3. Відкрийте додаток та виберіть потрібний комп’ютер зі списку. Важливо, щоб його було підключено до інтернету.

Все готово, тепер вашим ПК можна керувати віддалено! Також потрібно буде вибрати режим

управління: дотиками по екрану або за допомогою віртуального покажчика миші.

А що з безпекою?

Гарне питання. З метою безпеки всі ваші дані шифруються. А після використання віддаленого доступу ви можете видалити обидві програми зі своїх пристроїв, якщо переживаєте, що ваші дані можуть потрапити третім особам. Також можна просто видалити комп’ютер зі списку в мобільному додатку.
Завантажити «Видалити робочий стіл Chrome» можна безкоштовно: для цього перейдіть за посиланням нижче, попередньо вибравши платформу iOS або Android. Завантаження буде відбуватися з офіційного джерела Play Market або App Store 

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange