KredoBank

KredoBank це українсько-польський банк. Будь-які банківські перекази та платежі у вашому телефоні.
Універсальний KredoBank підходить як звичайним користувачам, так і ФОП.Особливості KredoBank

Усі необхідні функції сучасності є у цьому банку. Переклад на карту? Немає проблем.

Відкрити ФОП рахунок? Займає лічені хвилини.

Відділення по всій Україні, чудовий обслуговуючий персонал, швидка відповідь при зверненні до кол-центру. Загалом одні плюси.

  • Красиві та лаконічні дизайни карт
  • Завжди підкажуть вигідний варіант для вас
  • Невелика комісія
  • Низькі відсоткові ставки

І це все на вас чекає в KredoBank.

Перекази з ЄС

Цей банк приймає перекази з Європи та інших країн світу навіть у складних реаліях України. Усього 27 країн обслуговує KredoBank і все для вашого комфорту. Обробка платежу проходить дуже швидко і вам не доведеться чекати 2-3 тижні грошей. Швидко і зручно.

Основні функції

  • Ви можете роздрукувати або надіслати собі на електронну пошту квитанції про оплату за комунальні послуги, чек або накладну.
  • Кредитні ліміти розраховуються під кожного клієнта індивідуально, а відсоткова ставка за кредитами низька.
  • Перекази з особистих карток, перекази за реквізитами та рахунками ФОП, а також перекази на картки інших банків з невеликою комісією.
  • Багато користувачів відзначають, що дуже зручний та красивий офіс, приємний та чуйний персонал, невеликі черги до каси та до операторів.

Головна перевага KredoBank

Завдяки тому, що банк є українсько-польським під час перебування або при переїзді до Польщі вам не потрібно буде одразу оформлювати нову польську банківську картку для своїх коштів. Ви можете звернутися до відділення банку KredoBank і зможете відразу зняти готівку або здійснити необхідні операції.

Це дуже зручно, тому що ваші кошти ви можете використовувати в обох країнах, не переживаючи за комісії та складнощі зі зняттям.

Оплачуйте покупки та знімайте готівку в будь-якому місті Польщі без хвилювання про коливання курсу, оскільки при зверненні до банку за вами фіксується курс злотого та додаткових відсотків з вас не списуватимуть.

Ви не зіткнетеся з проблемною оплатою в іншій країні, карти Kredo працюють з будь-якими терміналами у 27 країнах світу.

Додаток дуже лаконічний, комфортний та інтуїтивний, так що у вас не виникне проблем з використанням. Онлайн банкінг працює на операційних системах iOS та Android.
Завантажити KredoBank ви можете з офіційних джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange