GuitarTuna

«GuitarTuna» – це мобільний додаток, який допоможе налаштувати ваш інструмент. По суті, воно є одним з найбільш зручних і точних тюнерів. Завдяки йому можна налаштувати кілька видів струнних інструментів: гітару, укулеле, бас-гітару і т.д. Користуватись тюнером можуть як професіонали, так і новачки.
Встановити «GuitarTuna» можна на свій смартфон під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку «GuitarTuna»

Як це працює?

Все дуже просто. Під час встановлення програми вам необхідно надати доступ до свого мікрофона. Почніть перебирати струни на вашому інструменті, одну за одною, по черзі. Додаток через мікрофон вловлюватиме звук і підкаже: варто підкрутити або навпаки попустити струни.

Зверніть увагу, що ви можете вибрати кілька варіантів налаштування:

  • Автоматичний. Програма сама розпізнає струну.
  • Ручний. Вам потрібно самому вказати, яку струну ви налаштовуєте.

Застосунок працює без багів і чітко розпізнає звук, тому рекомендуємо користуватися автоматичним режимом. Ви можете завантажити «GuitarTuna» на свій пристрій та переконатися в цьому самостійно.

Функціональність

Думаєте, що завантажуючи тюнер, отримаєте тільки його? А ось і ні! Крім налаштування інструмента, у додатку є ще багато інших та не менш корисних функцій.

Наприклад, ви можете скористатися метрономом. Виберіть потрібний ритм і звук. До речі, ви можете вручну відбити ритм на екрані пристрою, а програма підхопить його автоматично.

Тільки вчитеся грати на гітарі? Для вас є спеціальні ігри, які допоможуть якнайшвидше розучити нові акорди. Причому додаток не тільки допоможе навчитися грати, але й розпізнавати їх на слух. Окрім акордів, ви також зможете розучити 4 пісні з табами.

Інші можливості

Серед конкурентів додаток виділяється тим, що користуватися ним можна абсолютно безкоштовно. Але якщо ви захочете отримати доступ до додаткових функцій, доведеться оформити платну підписку.

Додаток створювали досвідчені гітаристи, тому можете не сумніватися щодо якості налаштування свого інструменту. Зауважте, що розробники додали можливість навіть вибрати вид головки грифа. Від цього зміниться сам вигляд тюнера.
Цей додаток – знахідка для новачків у музиці. Якщо ви вирішите встановити “GuitarTuna” на свій пристрій, то точно не зможете від нього відмовитися. А завантажити його ви завжди можете із офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього, перейдіть за відповідним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange