ЕкоБанк онлайн

«ЕкоБанк онлайн» – це мобільний додаток від Укргазбанку. Використовуйте всі послуги банку у своєму смартфоні. Це дуже зручно та просто. Щоб стати клієнтом банку, вам не доведеться йти у відділення. Ви можете відкрити віртуальні картки у трьох валютах. Просто оберіть потрібну та натисніть відповідну кнопку. Карта моментально стає готовою до використання.
Використовувати всі послуги інтернет-банкінгу ви можете абсолютно безкоштовно. Завантажити «Екобанк онлайн» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Чому варто вибрати “ЕкоБанк онлайн”?

Сервіс для підприємців

Сервіс під назвою «ЕКОБУМ Бізнес» з’явився у додатку ще під час карантину. Дана система дистанційного обслуговування в ідеалі підійде власником малого та середнього бізнесу. Що ж ви отримаєте під час використання цієї системи?

  • Можливість відстеження статусу документів.
  • Формування різних виписок із банку.
  • Здійснення різних платежів, створення шаблонів виплат.
  • Оперативний зв’язок із банком, можливість обміну документами

І це далеко не всі доступні юридичним особам функції. Ознайомитись з повним списком ви можете у самому додатку. Встановити «ЕкоБанк онлайн» можна за посиланням під цим текстом.

Можливості з банком

Розробники потурбувалися про те, щоб клієнти могли в режимі онлайн вирішити якнайбільше питань. Тому додаток досить часто оновлюється і в ньому час від часу з’являються нові корисні функції.

Наприклад, в одному з недавніх оновлень з’явилася можливість сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху. Функція не тільки корисна, а й досить зручна.

Також, користувачі програми мають можливість оплачувати комунальні рахунки, проводити платежі за реквізитами на інші банки та навіть співпрацювати з Forex.

Інші особливості

Після встановлення програми «ЕкоБанк онлайн» ви отримаєте доступ до стандартних функцій інтернет-банкінгу. Перевіряйте залишок коштів на вашому рахунку і контролюйте витрати в пару кліків. Ви можете змінювати статус вашої банківської картки (заблокувати або навпаки розблокувати її).

Керуйте доступними лімітами для здійснення операцій будь-якої миті. Також ви можете переглянути інформацію про останні 10 проведених операцій з використанням платіжної картки.

У вільному доступі також міститься інформація про актуальний курс валют.

У додатку, ви можете прокласти маршрут від вашого місця розташування, до того відділення або банкомату, які знаходяться найближче.
Для того, щоб завантажити програму «ЕкоБанк онлайн» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store  Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange