Ajax Security System

«Ajax Security System» – це мобільний додаток, який є ключем і одночасно багатофункціональною панеллю дистанційного керування системою безпеки через інтернет.
Ви можете захистити за допомогою системи Ajax ваш будинок або бізнес-об’єкт. У разі природних аномалій, або при появі грабіжників, система відразу включить звукову сигналізацію, викличе патруль охорони та повідомить вас про подію.

Встановити додаток «Ajax Security System» можна на пристрій під керівництвом ОС Android або iOS.

Особливості застосунку «Ajax Security System»

Інтеграція відеоспостереження

З останнім оновленням, в додаток ввели новий функціонал, про який довгий час просили користувачі. Ці інструменти роблять програму більш комфортною для використання, а також розширюють арсенал доступних можливостей смарт-системи.

Однією з таких функцій є відеоспостереження. Тепер до програми можна підключити до 10 активних IP-камер відеоспостереження. У режимі онлайн ви зможете спостерігати за всім, що відбувається в приміщенні, на екрані вашого пристрою.

Зверніть увагу на те, що розробники планують оновити програму. Після цього планується додати можливість записувати відео та зберігати архіви відео у хмарному сховищі. Рекомендуємо завантажити «Ajax Security System», щоб не пропустити важливу подію.

Сценарії Ajax

Що це таке і навіщо вони взагалі потрібні? Якщо простими словами, сценарій — це алгоритм запланованих дій за допомогою реле WallSwitch. Наприклад, ви виходите з дому. Після того як ви поставите приміщення на сигналізацію, реле автоматично вимкне світло в приміщенні, а коли ви повернетесь, включить назад. Це найпростіший спосіб застосування.

При цьому функція “сценарії” не тільки полегшує використання побутової техніки, але й допоможе вам, якщо ви забули щось відключити, заощадить електрику і не допустить ймовірність короткого замикання.

Інші можливості

Після встановлення, ви зможете керувати режимами охорони, переглядати фото, які зафіксували датчики руху MotionCam та багато іншого.

У мобільному додатку ви також зможете налаштувати яскравість логотипу компанії. Він розміщений на лицьовій панелі хаба, тому якщо ви не хочете, щоб його помічали, то зможете знизити яскравість до мінімуму.

Не менш цікавою та корисною є така функція як “часткова постановка охорони”. Як це працює? Наприклад візьмемо вашу квартиру, в якій знаходяться датчики руху. Ви можете залишити охорону тільки на вікнах та вхідних дверях, при цьому прибравши захист всередині кімнат.
Завантажити додаток «Ajax Security System» ви можете безкоштовно, з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange