Raketa [Rocket]

Raketa – сервіс з доставки їжі додому. Спочатку додаток був доступний лише у Дніпрі, а зараз вони розпочали роботу у Києві. Особливість додатку – безкоштовна доставка. Це означає, що, замовляючи їжу з кафе або ресторану, ви платите тільки за страву.Особливості сервісу доставки їжі Raketa

Завантажити мобільний додаток Raketa можна на мобільні пристрої під керуванням операційних систем iOS та Android. Геолокація визначається автоматично, і на головному екрані відразу будуть показані кафе та ресторани поряд із користувачем.

Кур’єри працюють на велосипедах, скутерах чи пішки. За рахунок використання транспорту ви отримаєте замовлення буквально відразу після приготування – їжа завжди буде гаряча та смачна.

Як замовити їжу в Києві?

  1. Відкриваєте додаток та вибираєте улюблений ресторан чи кафе поряд з вами.
  2. Знаходьте страву до смаку. Є заклади кухонь з усього світу: суші, піца, бургери, середземноморська кухня і т.д.
  3. Натисніть кнопку “Замовити” і протягом 45-60 хвилин вам принесуть замовлену страву.

Сплатити можна за допомогою банківської картки, прив’язавши її у додатку. Також доступна опція оплати готівкою кур’єру.

Переваги сервісу доставки їжі Raketa

Встановити Raketa потрібно, якщо ви знаходитесь вдома чи в офісі, але виходити за їжею не хочеться.

Зручно

Бажаєте залишитися вдома та не думати про приготування вечері? Просто відкрийте додаток та замовте те, що хочете. Не турбуйтеся про готування.

Швидко

Будь-яку страву привезуть протягом години. Це швидко: враховуйте, що їжу потрібно приготувати, а також принести чи привезти до вас додому. Замовляючи їжу можна натиснути кнопку «Якнайшвидше» — ця примітка побачить як ресторан, так і кур’єр.

Вигідно

Заощаджуйте гроші, якщо постійно користуєтеся додатком. Компанія пропонує акції, знижки та бонуси для постійних клієнтів. Завантажити Raketa та користуватися можна безкоштовно.

Функції застосунку

  • Якщо ви знаєте назву конкретного ресторану, введіть назву в рядку пошуку.
  • Щоб переглянути статус замовлення, потрібно оновити сторінку замовлення. Ви побачите, на якій стадії знаходиться ваше замовлення: отримання, приготування або доставка.
  • Є особистий кабінет, в якому зберігається інформація про ваші замовлення.
  • Запитання на замовлення можна швидко обговорити зі службою підтримки клієнтів.

Приємна особливість сервісу – швидка та безкоштовна доставка. Тому ми рекомендуємо завантажити Raketa з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче, щоб заощаджувати час на приготуванні їжі.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись

Secured By miniOrange