Gardenscapes

Gardenscapes. Чи захоплюєтеся садівництвом? Тоді у вас є можливість “з нуля” створити сад прямо зараз! Гра дуже довга: тут сотні рівнів, кожен з яких має оригінальний сюжет.
Ви зможете зводити фонтани, відкривати земельні ділянки та прикрашати їх красивими скульптурами. Для цього потрібно вирішувати головоломки, які стають складнішими з кожним рівнем.

Гра має досить «соковиту» графіку, яка тішить око. Вона дозволяє не засмучуватися в процесі, адже завдання постійно стають дедалі складнішими. Щоб Gardenscapes легше проходила, потрібно використовувати секрети та підказки. Ось деякі з них:

  • Якщо ви втрачаєте життя, то гра заморожується на 30 хвилин. Щоб не гаяти часу, можна попросити допомогу у друзів, щоб отримати додаткові життя.
  • Безкоштовно отримати 1000 золотих монет можна просто: підключіть гру до вашого облікового запису в Facebook. Ігрова валюта не буває зайвою, чи не так?
  • Якщо рівень закінчився, а ходи залишилися, не варто переживати. Ходи перетворяться на бомби, і почнуть вибухати, приносячи ігрову валюту.

Гра Gardenscapes добре розвиває аналітичне мислення, спостережливість та вміння швидко приймати рішення. Бажаєте пройти всі рівні? Уважно вивчайте комбінації, прораховуйте все на кілька ходів уперед і успіх посміхнеться вам.
Завантажити Gardenscapes з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange