Temple Run 2

“Temple Run 2” – це друга частина однойменної гри. У ній гравцю потрібно керувати одним дослідником, який викрав у храмі статуетку ідола. Але, на жаль, всі дії мають свої наслідки. Після цього за дослідником починається гонитва.
Якщо ви не хочете бути з’їденим, слід виявити спритність і кмітливість. Обходьте перешкоди, збирайте бонуси і намагайтеся подолати якнайбільшу відстань за один забіг.

Встановити гру “Temple Run 2” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Temple Run 2”

Що нового?

Чим відрізняється друга частина, від першої? Як таких нововведень немає. Залишилася вся та сама мета, збирати монети, бонуси, заповнювати фреску. Але є значні покращення за графікою та розвитком деяких ідей.

Наприклад, ви бігтимете не тільки прямо і перестрибуючи перешкоди на своєму шляху. Також вам належить вчасно повернути в потрібну сторону, по дорозі руху, ковзати на ліанах, а також з величезною швидкістю покататися у вагонетці. Але будьте обережні, адже якщо ви перекинетеся, весь ігровий процес буде втрачений і вам доведеться починати забіг заново.

Бонуси

Придбати ви можете за монетки. Про це ми говорили, коли писали про першу частину гри “Temple Run”. Тепер пропонуємо вам детальніше розглянути деякі з них.

  • Магніт. З його допомогою ви притягуватимете до себе всі найближчі монети.
  • Зелений кристал. Отримає його досить складно, але якщо ж у вас це вдасться зробити, то з ним можна воскреснути. Якщо ви не впишете якийсь поворот, то зможете використати камінь, щоб отримати ще один шанс.
  • Прискорення. В принципі, назва говорить сама про себе. Отримавши його, ваш персонаж трохи прискориться.

І це ще не всі корисні плюшки. З повним списком ви зможете ознайомитися, якщо вирішите скачати «Temple Run 2» на свій мобільний пристрій.

Інші можливості

Крім монет і кристалів, тепер гравець буде накопичувати ще й досвід. Отримати його можна, виконуючи деякі місії. Наприклад, пробігти певну кількість метрів або зібрати кілька сотень монет.

Чим корисний досвід? Чим його більше, тим більший рівень вашого персонажа. А це, у свою чергу, призводить до того, що ви отримуєте більше “плюшок” і перед вами відкриваються нові можливості.

По суті, ця версія не має значних відмінностей від першої. Але розробники пофіксували деякі баги, покращили графіку, тому грати загалом стало набагато приємніше.
Тому, якщо ви захочете скачати гру “Temple Run 2” з офіційного джерела App Store або Play Market, то можете просто натиснути на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange