Temple Run

“Temple Run” – це яскравий раннер, перша версія якого з’явилася на світ ще в 2011 році. Гравець має керувати персонажем, який вкрав із стародавнього храму статуетку ідола. Здавалося, забрали та й усе. Але ви не могли очікувати, що статуетка охороняється. Чи зможете ви втекти від переслідувачів?
Керуйте дослідником, щоб без проблем втекти від охоронців. До речі, це демонічні мавпи, які залюбки вас з’їдять. Подолайте перешкоди, які обов’язково зустрінуться на вашому шляху, щоб не потрапити в лапи до цих чудовиськ.

Встановити гру “Temple Run” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги мобільної гри “Temple Run”

Геймплей

Як ми вже писали вище, ви гратимете від імені деяких дослідників. Щоб керувати ними, досить просто зробити свайп вгору, вниз, ліворуч або праворуч залежно від того, яка перед вами перешкода.

У чому ж суть цього всього? Все просто, головна мета гри – пробігти якомога більшу відстань. Відлік починається безпосередньо від храму і закінчується там, де персонаж упаде.

Начебто б нічого такого, але гра справді затягує. Якоїсь миті азарт не дозволяє зупинитися на досягнутому рекорді і манить бити власні рекорди. Переконайтеся у цьому самостійно. Для цього лише потрібно скачати “Temple Run” і спробувати провести хоч пару забігів.

Монетки

Щоб додати більше інтересу гравцям, можна збирати монети під час забігу. Спочатку будуть лише золоті, які досить легко одержати. Але чим довша дистанція, тим крутіше призи. Отримуючи червону чи синю монетки, їх вартість буде вищою, ніж у жовтих. Відповідно вони будуть ціннішими для вас.

Зверніть увагу на те, що чим більше монет ви зберете, тим більше заповниться так звана фреска. Щоб її повністю заповнити, вам необхідно накопичити 500 монет. Чи зможете впоратися з цим нелегким завданням?

Інші особливості

Витратити монетки ви можете на розблокування зовнішнього вигляду свого персонажа або на покупку якихось бонусів. Якщо зовнішність впливає лише на візуальну частину, бонуси допоможуть під час забігу. Адже втекти від мавп не так просто. Найменша помилка і ось ви вже з’їдені. Та й у принципі бонуси дозволяють зробити ігровий процес дещо цікавішим та різноманітнішим.
Бажаєте встановити “Temple Run” з офіційного джерела Play Market чи App Store? Тоді просто клацніть на необхідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange